Skocz do zawartości

Zepsuty panel/display navi


Gość emcek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprawa dotyczy wersji Tribeca 2008 z USA. Niestety zepsuł mi się panel navi. Czasami się włącza, ale pokazuje "I/O Communication Error", a potem gaśnie. Migają za to czerwone lampki w przyciskach nawigacji (te pod ekranem, ale nad radiem).

 

Dzisiaj serwis potwierdził, że panel jest do wymiany.

 

Ktoś może poradzić gdzie mogę kupić tą część? W Polsce lub USA chociaż pewnie trzeba będzie sprowadzić.

 

Z góry dziękuję, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tylko się coś wylało pod siedzeniem kierowcy :idea: :?: I/O error to błąd komunikacji więc może coś w kabelkami itp.. wydać 800-900usd na display.. Miałeś coś dokładane w kraju do tego, np. kamerkę cofania albo navi itp.. :idea: :?:

Jeśli masz niedaleko do Wa-wy to mogę polecić miejsce do diagnostyki na 2 rękę.. jeśli podasz mi swój e-mail na PM to wyślę też Service Manual do tego displaya - fachowcowi może pomóc w diagnostyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj,

niestety mam także problem z wyświetlaczem/jego elektronikę i poszukuję kogoś kto mógłby to naprawić (Tribeca EU 2006r). Raz działa, raz są tylko pasy, nie wiem o co chodzi, a ASO chce wszystko wymienić. O cenie nie wspomnę...

Czy mógłbyś przesłać mi manual i polecić kogoś?

Dzieki, Wojtek, Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Krakowa nikogo nie znam, manual mam ale do wersji US ale generalnie może tylko styki/kostki brudne.. było coś dokładane/zmieniane :idea: :?: demontaż dość prosty i szybki:

http://www.ej207.com/files/Subaru%20Fac ... isplay.pdf

ewentualnie tędy: http://www.ej207.com/files

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...