Jump to content

Zepsuty panel/display navi

Guest emcek
 Share

Recommended Posts

Guest emcek

Witam,

Sprawa dotyczy wersji Tribeca 2008 z USA. Niestety zepsuł mi się panel navi. Czasami się włącza, ale pokazuje "I/O Communication Error", a potem gaśnie. Migają za to czerwone lampki w przyciskach nawigacji (te pod ekranem, ale nad radiem).

Dzisiaj serwis potwierdził, że panel jest do wymiany.

Ktoś może poradzić gdzie mogę kupić tą część? W Polsce lub USA chociaż pewnie trzeba będzie sprowadzić.

Z góry dziękuję, M

A może tylko się coś wylało pod siedzeniem kierowcy :idea: :?: I/O error to błąd komunikacji więc może coś w kabelkami itp.. wydać 800-900usd na display.. Miałeś coś dokładane w kraju do tego, np. kamerkę cofania albo navi itp.. :idea: :?:

Jeśli masz niedaleko do Wa-wy to mogę polecić miejsce do diagnostyki na 2 rękę.. jeśli podasz mi swój e-mail na PM to wyślę też Service Manual do tego displaya - fachowcowi może pomóc w diagnostyce...

• 1 month later...

Witaj,

niestety mam także problem z wyświetlaczem/jego elektronikę i poszukuję kogoś kto mógłby to naprawić (Tribeca EU 2006r). Raz działa, raz są tylko pasy, nie wiem o co chodzi, a ASO chce wszystko wymienić. O cenie nie wspomnę...

Czy mógłbyś przesłać mi manual i polecić kogoś?

Dzieki, Wojtek, Kraków

W okolicach Krakowa nikogo nie znam, manual mam ale do wersji US ale generalnie może tylko styki/kostki brudne.. było coś dokładane/zmieniane :idea: :?: demontaż dość prosty i szybki:

http://www.ej207.com/files/Subaru%20Fac ... isplay.pdf

ewentualnie tędy: http://www.ej207.com/files

• 3 weeks later...
  • 2 years later...