Jump to content

MECHANIK Poznan

Dottore

Recommended Posts

Czy ktos zna jakiegos mechanika w Poznaniu, ktory specjalizuje sie w Subaru ?? oprocz, Ko-Car'a z calym szacunkiem . Bo Moja Subarynka, byla wczesniej serwisowana pod Warszawa, bo stamtad przyjechala. a pod warszawe nie chce mi sie jezdzic.

PZDR.

Myślę, że nie ma co kombinować z innymi serwisami, potem będziesz tylko żałował. Ja osobiście polecam Kocara, nigdy nie zawiedli, zawsze wytłumaczyli i mimo wszystkich opinii, dla mnie zawsze sympatyczni :)

Skoro masz szacunek do KoCar-u, to własnie tam pojedź :)

To jest forum Subaru Import Polska i polecamy tutaj tylko ASO.

Poza tym ASO zna się na rzeczy, jeżeli nie chodzi o wymianę oleju czy nabicie klimatyzacji to ja nigdzie indziej auta bym nie zostawiła, choć i tak lepiej innym serwisom patrzeć na ręce nawet przy takich pierdołach.

Pozdrawiam :)

viewtopic.php?f=15&t=134696

Czy ktos zna jakiegos mechanika w Poznaniu, ktory specjalizuje sie w Subaru ?? oprocz, Ko-Car'a z calym szacunkiem . Bo Moja Subarynka, byla wczesniej serwisowana pod Warszawa, bo stamtad przyjechala. a pod warszawe nie chce mi sie jezdzic.

PZDR.

A co dokładnie potrzebujesz mieć zrobione?

• 4 weeks later...

Zależy co masz do zrobienia. Konkrety to tylko ASO KOCAR bo zapłacisz gdzie indziej podwójnie i tak na końcu wylądujesz u nich, jak wynika z mojej 7 letniej praktyki. Lub oczywiście ASO MTS Dzierżoniów.