Skocz do zawartości

Nie mogę jechać nielegala:(


ptkrally

Rekomendowane odpowiedzi

ale co się porobiło? :roll: bo nic nowego nie ma. Właściel forum będący oficjalnym importerem (co jest wpisane w nagłówku) zezwala na dostęp do forum, w którym mówi się o modyfikowaniu samochodów seryjnych, objętych homologacją, dopiero po potwierdzeniu przez forumowicza, że jest świadomy faktu, że SIP nie ponosi odpowiedzialności za niehomologowane zmiany i informacje zawarte na tymże podforum nie są wspierane w żaden sposób przez SIP?

Parokrotnie było już o tym mówione, że wszystkie jest ładnie fajnie, do czasu kiedy ktoś sobie krzywdy nie zrobi i powie "bo przeczytałem na forum importera i myślałem, że to jest akceptowane i wspierane". To naprawdę jakieś zaskoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Temat został już wyjaśniony pytającemu a dalsze przepychanki raczej rozluźnieniu atmosfery nie służą. Niezadowolonym pozostaje złożenie zażalenia do Flippera na złą pracę moderatorów. Temat zamykam i życzę wszystkim miłego dnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko, że dwukrotnie edytowałem wypowiedzi w tym wątku, oba przypadki dotyczyły "zakamuflowanego" wulgaryzmu. Bardzo proszę panów Flash Gordon oraz kashmere o niezmuszanie mnie do tego ponownie bo:

a) nie lubię

B) nie chce mi się ;)

c) grożą za to paski

 

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...