Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Sleuth (2007)

- zachecony rekomendacja, usadowilem sie w fotelu, i ........ hmm, szklanka ze szkocka czekala na goscia juz nalana przez przypadek...?

Jakos tak zaraz po pojawieniu sie falszywego detektywa usnelem......

Zawsze mam dylemat z ocenami filmow przy ktorych zasypiam

 

http://youtu.be/EWacJP8OaHg

 

Doskonala alternatywa dla niektorych produkcji SF.

 

Tyr Tyr obejrzyj sobie Midnight Express Parkera, albo Nieśmiertelny - Malcahy'ego

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleuth (2007) - zachecony rekomendacja, usadowilem sie w fotelu, i ........ hmm, szklanka ze szkocka czekala na goscia juz nalana przez przypadek...? Jakos tak zaraz po pojawieniu sie falszywego detektywa usnelem...... Zawsze mam dylemat z ocenami filmow przy ktorych zasypiam

 

w takim razie polecam filmy dokumentalne. tam nigdy nie ma wpadek scenariuszowych

 

Sleuth (2007) powiadacie w takim razie i ja obejrzę, mówicie wybitny? Powiem Wam tylko: to jest mocne słowo zobaczymy jak film

 

moze wybitny nie ale scenariusz i gra aktorska podobały mi się bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitny jest dozwolone, arcydzieło jest zakazane :twisted:

 

Powiem szczerze Sleuth mnie trochę znudził, pomimo doskonałych kreacji, bo obaj aktorzy (choć Jude Law nieco bardziej) grają super.

 

Ostatnio obejrzałem (kurowałem się przez weekend) ;)

- The road - niezły, ale IMHO mocno przereklamowany. Jak kto ktoś napisał "idą, idą i idą" i w rzeczy samej tak jest. Stan napięcia utrzymywany jest właściwie przez jedno narzędzie, czyli wszechobecnych kanibali, co jest trochę męczące i monotonne, a zakończenie jest nijakie, niczego nie rozwiązuje, niczego nie wnosi. Owszem, może to efekt zamierzony, ale psuje trochę fabułę. Polecam szczególnie tym, którzy lubują się w postapokaliptycznych klimatach ;)

 

- Zagubiony czas - film oparty na faktach, który mnie... rozwalił. Niesamowita historia, nic nie będę mówił, po prostu zobaczcie!

 

- The Millers - z komediami jest ciężko o tyle, że opracować dobry dowcip oparty na czymś więcej niż puszczanie bąków i rzucanie mięchem jest trudno. Tutaj to się nawet udało, w jakimś stopniu, można się skusić, ja się trochę pośmiałem ;) No i Jennifer Aniston pręży swoje ciało niezwykle wdzięcznie, a ciągle prezentuje się smakowicie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitny jest dozwolone, arcydzieło jest zakazane :twisted:

 

Z całym szacunkiem ale wybitne filmy kręcił Hitchcock, Kurosawa, Bergman i wielu innych "wielkich"

 

Obejrzałem Sleuth (2007)

 

Całe szczęście, słowo "wybitny" zostało przedwcześnie zdegradowane :biglol:

 

Kreacje i gra aktorska jak najbardziej, fabuła całkiem ciekawa, ale reżyser źle przedłożył film w czasie.

 

Do momentu ujawnienia podłożonego gliny jest napięcie, potem nie wiedzą co mają dalej robić :biglol: :biglol: :biglol:

 

Powiem szczerze Sleuth mnie trochę znudził, pomimo doskonałych kreacji, bo obaj aktorzy (choć Jude Law nieco bardziej) grają super.

Film też mnie trochę zanudził. :yahoo:

 

 

BartZ wracając do ST.

 

Szkoda, nie było więcej epizodów pełnometrażowych z Borgami.

 

W większości po drugiej stronie stały śmierdzące klingońskie świnie. :biglol:

 

Borgowie to jedna z najpotężniejszych ras i w "Pierwszym Kontakcie" długo film trzymał w napięciu, aż do ujawnienia przyczyny.

 

Potem była świetna kontynuacja - film jest bardzo udany. :yahoo:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Borg to w całej serii rodzaj równowagi dla bardzo poprawnej Federacji. Nieprzejednani, zaawansowani, bez uczuć, z tylko jednym celem: asymilacja :mrgreen:

Co do Klingonów to jednak stają się sojusznikami Federacji, natomiast wrednymi świniami pozostają niezmiennie Romulanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze Sleuth mnie trochę znudził, pomimo doskonałych kreacji, bo obaj aktorzy (choć Jude Law nieco bardziej) grają super.

 

Kreacje i gra aktorska jak najbardziej, fabuła całkiem ciekawa, ale reżyser źle przedłożył film w czasie. Do momentu ujawnienia podłożonego gliny jest napięcie, potem nie wiedzą co mają dalej robić :biglol: :biglol: :biglol:

 

Cieszę się ,że sie podobało.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę. Dlatego też ciekawie się zapowiadało pojawienie Maggie, no ale się urwało filmidło :unsure:

 

Reżyser powinien przedłożyć akcje: albo kończymy film po ujawnianiu gliny, albo akcja wyjaśni sie po przyjściu kobiety

 

 

A Tak wyszły flaki z olejem :biglol:

 

Uprzedzając różnego rodzaju rankingi, polecam stronkę z fają wyszukiwarką: http://5000best.com/movies/ :)

 

o w mordeczke, niezła baza

 

i moje samuraje na 3 miejscu, o rzesz,

 

 

to kiepsa wyszukiwarka :biglol: :biglol: :biglol:

 

hahahah

 

a tak na poważnie wiarygodniejsza niż na filmwebie :yahoo:

 

Ale chwila Romek, przecież to zestawienie

 

http://www.imdb.com/

 

 

 

Na IMDB mam cały świat nie tylko PL

 

Co do Klingonów to jednak stają się sojusznikami Federacji, natomiast wrednymi świniami pozostają niezmiennie Romulanie :P

 

ja wiem, ale sporo awantur jest z klingonami :biglol::yahoo:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając różnego rodzaju rankingi, polecam stronkę z fają wyszukiwarką: http://5000best.com/movies/ :)

Na 25 miejscu jest Clockwork orange - co sądzicie o tym filmie?

 

Mechaniczna pomarańcza pokręcone kino, raz wystarczy

 

Kubricka lubię.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleuth (2007)

- zachecony rekomendacja, usadowilem sie w fotelu, i ........ hmm, szklanka ze szkocka czekala na goscia juz nalana przez przypadek...?

Jakos tak zaraz po pojawieniu sie falszywego detektywa usnelem......

Zawsze mam dylemat z ocenami filmow przy ktorych zasypiam

 

http://youtu.be/EWacJP8OaHg

 

Doskonala alternatywa dla niektorych produkcji SF.

 

Tyr Tyr obejrzyj sobie Midnight Express Parkera, albo Nieśmiertelny - Malcahy'ego

Umiescilem w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleuth (2007) - zachecony rekomendacja, usadowilem sie w fotelu, i ........ hmm, szklanka ze szkocka czekala na goscia juz nalana przez przypadek...? Jakos tak zaraz po pojawieniu sie falszywego detektywa usnelem...... Zawsze mam dylemat z ocenami filmow przy ktorych zasypiam

 

w takim razie polecam filmy dokumentalne. tam nigdy nie ma wpadek scenariuszowych

 

Sleuth (2007) powiadacie w takim razie i ja obejrzę, mówicie wybitny? Powiem Wam tylko: to jest mocne słowo zobaczymy jak film

 

moze wybitny nie ale scenariusz i gra aktorska podobały mi się bardzo

Mowisz dokumentalne. Mam nadzieje ze nie rekomendujesz mi patetycznych produkcji z napuszonym Wołoszanskim.

 

W Sleuth poczatkowo podobala mi sie "kamera" ale ktos za to odpowiedzialny szybko porzucil konwencje i zaczela sie gra na _idiote_.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cast Away widziałem już zbyt dużo razy :P To musi być coś, czego nie widziałem :D

 

to w takim razie:

 

7377615.3.jpg

 

 

albo

 

7520042.3.jpg

 

polecam bardziej to pierwsze.

 

W Sleuth poczatkowo podobala mi sie "kamera" ale ktos za to odpowiedzialny szybko porzucil konwencje i zaczela sie gra na _idiote_.

 

do pewnego czasu podobał mnie sie, potem flaki z olejem :biglol::yahoo:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- The Millers - z komediami jest ciężko o tyle, że opracować dobry dowcip oparty na czymś więcej niż puszczanie bąków i rzucanie mięchem jest trudno. Tutaj to się nawet udało, w jakimś stopniu, można się skusić, ja się trochę pośmiałem ;) No i Jennifer Aniston pręży swoje ciało niezwykle wdzięcznie, a ciągle prezentuje się smakowicie :mrgreen:

Mowisz chyba o We're the Millers, bo The Millers to jest jakis televizyjna produkcja.

 

Wybitny jest dozwolone, arcydzieło jest zakazane :twisted:

 

Z całym szacunkiem ale wybitne filmy kręcił Hitchcock, Kurosawa, Bergman i wielu innych "wielkich"

 

Obejrzałem Sleuth (2007)

 

Całe szczęście, słowo "wybitny" zostało przedwcześnie zdegradowane :biglol:

 

Kreacje i gra aktorska jak najbardziej, fabuła całkiem ciekawa, ale reżyser źle przedłożył film w czasie.

 

Do momentu ujawnienia podłożonego gliny jest napięcie, potem nie wiedzą co mają dalej robić :biglol: :biglol: :biglol:

 

Powiem szczerze Sleuth mnie trochę znudził, pomimo doskonałych kreacji, bo obaj aktorzy (choć Jude Law nieco bardziej) grają super.

Film też mnie trochę zanudził. :yahoo:

 

- dlatego zasnelem

 

 

 

- Zagubiony czas - film oparty na faktach, który mnie... rozwalił. Niesamowita historia, nic nie będę mówił, po prostu zobaczcie!

 

 

Czy to jakas kolejna proba pokazania ludzkiej twarzy "polskich" obozow zaglady?

 

Ciekawa pozycja o obozach jest _chlopiec w pasiastej pizamie_ (pozwolilem sobie przetlumaczyc).

 

 

 

W Sleuth poczatkowo podobala mi sie "kamera" ale ktos za to odpowiedzialny szybko porzucil konwencje i zaczela sie gra na _idiote_.

 

do pewnego czasu podobał mnie sie film, potem flaki z olejem :biglol::yahoo:

dokladnie

(mam nadzieje ze nie wypowiedzialem sie w jakims imperialistycznym tonie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleuth (2007)

- zachecony rekomendacja, usadowilem sie w fotelu, i ........ hmm, szklanka ze szkocka czekala na goscia juz nalana przez przypadek...?

Jakos tak zaraz po pojawieniu sie falszywego detektywa usnelem......

Zawsze mam dylemat z ocenami filmow przy ktorych zasypiam

 

http://youtu.be/EWacJP8OaHg

 

Doskonala alternatywa dla niektorych produkcji SF.

 

Tyr Tyr obejrzyj sobie Midnight Express Parkera, albo Nieśmiertelny - Malcahy'ego

Umiescilem w kolejce.

 

Midnight Express - Parkera

 

7368690.3.jpg?l=1302489564000

 

 

Mocny film tematyka więzienna, w desen "Zielona Mila" i "Skazani na Shawkshank "

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nadinterpretacja?Nie sądzę, przeczytaj jeszcze raz :)

 

Jedynie miałem nadzieję ,że wycofujesz się z apodyktycznego tonu wypowiedzi,

 

 

Masz prawo do swojej nawet tak karkolomnej opinii.

Ostatecznie jestes wolny czlowiek w wolnym kraju (przynajmnej tak mowia)

 

- :ok: juz ani slowa o ....... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: juz ani slowa o ....... :thumbup:

Matrixie?

 

Taa, następny/a dostanie pasek :biglol: :biglol: :biglol:

 

chlopiec w pasiastej pizamie_ (pozwolilem sobie przetlumaczyc).

 

ktoś mi wspominał ten film i będę musiał obejrzeć

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...