Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Black Swan - bardzo dobry film B)

 

Czarny Łabędź widziałem, dobry film Aronofsky'iego

 

Avengers nawet fajny,ale Thor bardziej mi się podobał

Thor też,

 

Thor9.jpg

 

Widowiskowe kino, ale mogli tak nie mieszać tych światów :biglol: :biglol: :yahoo:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia część to samo ;)

 

Potwierdzam, równie dobry.

 

 

 

 

Choć bardziej mnie sie podobał jednak Into Darknes

A mnie sie te filmy od poczatku nie podobaly.

 

Black Swan - bardzo dobry film B) Natalie & Mila :wub:

Istotnie, popieram bardzo dobra pozycja.

 

a więc Czas Bohaterów mogę śmiało polecić

 

 

 

 

Jak dla mnie, kiepski obraz.

Wiele bardzo irytujacych bledow merytorycznych........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thor gites,fajny pomysł

 

Zgadzam się, teraz ma wyjść następna częśc i pasuje obejrzeć.

 

A mnie sie te filmy od poczatku nie podobaly.

 

hmm, co kto lubi....

 

Całkowicie zmienili załogę filmu,

 

Ciężko jest powiedzieć która ekipa była najlepsza (były trzy), bo wszystkie cześci Star Treka mnie sie podobały.

 

stotnie, popieram bardzo dobra pozycja.

 

to prawda.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wybrac sie na ten film o Jobsie?

 

Ponoć nie :idea: Film dostaje duze baty od krytyków twierdząc ze sam Jobs pewnie by nawtykal rezyserowi ale i tak oglądalność bedzie zapewne ogromna :idea:

 

Ja sie wybieram :)

Jobs byl dziwnym/nietuzinkowym czlowiekiem. Zapewne nawtykal by rezyserowi tak dla zasady.

- Kiedys, zwolal meeting u siebie w domu. Meeting sie przeciagal wiec zamowil pizze. Mimo ze byl juz wtedy czlowiekiem delikatnie mowiac dosc majetnym kazal gosciom zaplacic za jadlo....

Mie do filmu zniecheca polglowek grajacy glowna role.

 

Thor gites,fajny pomysł

 

Zgadzam się, teraz ma wyjść następna częśc i pasuje obejrzeć.

 

A mnie sie te filmy od poczatku nie podobaly.

 

hmm, co kto lubi....

 

Całkowicie zmienili załogę filmu,

 

Ciężko jest powiedzieć która ekipa była najlepsza (były trzy), bo wszystkie cześci Star Treka mnie sie podobały.

 

Jasne, (wiewiorki vs lesniczego corki) :)))

 

Byc moze gdybym nie zniechecil sie stara telewizyjna wersja bylo by OK, a tak ciezko sie zmusic do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, kiepski obraz.

Wiele bardzo irytujacych bledow merytorycznych........

No to z ciekawością słucham cóż to za nieścisłości :)

ale że Niemcy to ci źli to się zgadza? :huh:;)

No wiesz, tak na poczatek.

 

Nie wiem tak na 100% ale ta akcja byla nieco za wczesnie na Thompsony i to z prostym magazynkiem.

 

Wojak ma na szyji dwie psie metki by w razie zgonu zerwac jedna a jedna zostala dla identyfikacji.

Bzdura jest zerwanie obydwu.

 

Jak pada komenda strzelac pojedynczymi to sie nie wali seria.

 

Albo jak automat strzela to zamek sie powinien ruszac.....

 

Skoro mozna utrupic kolege w niewoli to dlaczego nie mozna szwabskiego dowodzacego ktory stoi obok niego?

 

No i ze niby anglicy lataja na gwiazy i kompas a niemcy na radar.....

Sa tez spore niscislosci jesli chodzi o angielskie MP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@TyrTyr, dla mnie są to detale,ale rozumiem ,że Ciebie drażnią.Co do Thompsona to musiałbym pogrzebać ,mniemam jednak że tzw. raczkujące siły specjalne miały szybszy dostęp do nowości.

Wikipedia tak podaje:

  • M1928 – krótsza odmiana M1921, najbardziej znana wersja pistoletu maszynowego Thompsona, pojawiająca się w wielu filmach. W latach 30. weszła na wyposażenie US Navy i Marines. W momencie wybuchu II wojny światowej wielkie zamówienia z Wielkiej Brytanii Francji uratowały producenta przed bankructwem.

 

Generalnie,dla mnie każdy film czy książka oparta na faktach jest wartością samą w sobie,dlatego przymykam oko na nieścisłości w typie "zegarek u Jagiełły".

 

Zwykle tego typu produkcje dbają o szczegóły,być może tym razem parę rzeczy umknęło.

 

PS.tego dowódce faktycznie mogli sprzątnąć tak dla zasady bo sukinsyn zwyrodniały był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@TyrTyr, dla mnie są to detale,ale rozumiem ,że Ciebie drażnią.Co do Thompsona to musiałbym pogrzebać ,mniemam jednak że tzw. raczkujące siły specjalne miały szybszy dostęp do nowości.

Wikipedia tak podaje:

  • M1928 – krótsza odmiana M1921, najbardziej znana wersja pistoletu maszynowego Thompsona, pojawiająca się w wielu filmach. W latach 30. weszła na wyposażenie US Navy i Marines. W momencie wybuchu II wojny światowej wielkie zamówienia z Wielkiej Brytanii Francji uratowały producenta przed bankructwem.

Generalnie,dla mnie każdy film czy książka oparta na faktach jest wartością samą w sobie,dlatego przymykam oko na nieścisłości w typie "zegarek u Jagiełły".

 

Zwykle tego typu produkcje dbają o szczegóły,być może tym razem parę rzeczy umknęło.

 

PS.tego dowódce faktycznie mogli sprzątnąć tak dla zasady bo sukinsyn zwyrodniały był ;)

Jasne ze nigdy nie wiadomow w co tak naprawde dane komando ubrano.

Chyba ze ktos ma dostep do tajne/poufne informacje.

Wiadomo tylko ze poczatkowo pchano tommy gun z magazynkim dyskowym ale agole nie lubili...... odeslano wszystkie.

Zgoda ze .45 to swietna sprawa na male dystance, tylko w tego typu akcjach dobrze jest miec mozliwosc "pozyczyc" amunicje od wroga...

 

Wiesz, upsy takie jak zegarek u Jagielly to jest nawet fajna sprawa :)

 

Generalnie masz racje, mnie detale irytuja. Bo skoro ja nie znajacy sie widze to ile moze zauwazyc specjalista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,te dyskowe to jeszcze z czasów Ala Capone

 

Z gier typu hidden and dangerous kojarze jedynie magazynkowe thomsony.

Ten sprzet wymyslono w 1919 :) W ten wielki magazynek wchodzila setka....

 

Ja nie gram .... Mam troche wlasnego sprzetu i kolegow z niesamowitymi arsenalami.... ;)

 

Edytowane przez TyrTyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7172960.3.jpg

 

Porcja dobrego kina Pierwsza propozycja: pojedynek film.jpeg Świetna gra aktorska duetu Micheal Caine i Jud Law

 

potwierdzam. genialny film, również bardzo mi się podobał. proponuje obejrzeć pierwowzór w którym młody caine gra tym razem Milo

 

Sleuth_movie.jpg

Edytowane przez doom21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick, Riddick, co tu z tobą zrobić? ;)

Fajny film, ale powiem bardzo w skrócie - powtórka z Pitch Blacka. Dlatego też ciągle uważam, że z całej tej trylogii Kroniki były i są najlepsze ;)

 

Pacific Rim - w sam raz na raz.

 

Skusiłem się również na Iluzjonistę z Edwardem Nortonem. Dobry film, z zaskakującym i ciekawym zakończeniem, ale chyba Prestiż bardziej mi się podobał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7172960.3.jpg

 

Porcja dobrego kina Pierwsza propozycja: pojedynek film.jpeg Świetna gra aktorska duetu Micheal Caine i Jud Law

 

potwierdzam. genialny film, również bardzo mi się podobał. proponuje obejrzeć pierwowzór w którym młody caine gra tym razem Milo

 

Sleuth_movie.jpg

 

 

O nie wiedziałem że to był re-make.

Dzięki :bowdown: za wstawkę muszę obejrzeć :thumbup: dla mnie film jest genialny.

 

+1

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie wiedziałem że to był re-make. Dzięki :bowdown: za wstawkę muszę obejrzeć :thumbup: dla mnie film jest genialny.

 

może nie remake a kolejna adaptacja tego samego dramatu i warto obejrzec oba:)

Edytowane przez doom21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick, Riddick, co tu z tobą zrobić? ;)

Fajny film, ale powiem bardzo w skrócie - powtórka z Pitch Blacka. Dlatego też ciągle uważam, że z całej tej trylogii Kroniki były i są najlepsze ;)

 

Pacific Rim - w sam raz na raz.

 

Skusiłem się również na Iluzjonistę z Edwardem Nortonem. Dobry film, z zaskakującym i ciekawym zakończeniem, ale chyba Prestiż bardziej mi się podobał ;)

 

Dzisiaj BartZ lece z Riddickiem

 

Riddick-2013.jpg

 

 

 

Właśnie skończyłem Alice in Wonderland 2010. Strasznie lubię ten film przez jego totalną abstrakcyjność :)

 

 

widziałem, trochę pokręcony, Deep czuje sie w takich filmach wybornie :biglol:

 

Scenografia kozak

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...