Jump to content

Radio

wolay

Recommended Posts

Ja też nie - instrukcja nie istnieje (jak łyżka ;) ).

Tak mi się tylko wydaje, że dzięki uaktywnieniu tej funkcji, radio będzie wybierało stacje regionalne (lokalne). I wtedy możesz się dowiedzieć np. o igrzyskach parafialnych i możesz w nich wziąć udział, podczas gdy słuchając dużego radio nie będziesz miał takiej możliwości ;).

Jeśli instrukcja do radia nie istnieje to jest to nie zgodne z naszym prawem. Macie prawo chcieć takową instrukcję i to w rodzimym języku...

owoc, idąc drogą łyżki, myślisz że jeździsz teraz Subaru ? :wink:

Witam, moze ktos madrzejszy mnie oswieci bo choc jezdze subaru juz 3 mies. to dalej nie wiem do czego sluzy funkcja w radiu LOCAL DX i REG, po co to i do czego?

DX stands for distance. This switch adjusts the sensitivity of the radio to improve reception of distant stations or prevent over loading of the radio by a very strong local transmitter.

Natomiast REG powinien ograniczać zakres wyszukiwania przy włączonym AF (Auto Frequencies) do loklanych (regionalnych) stacji radiowych.

No wlasnie z autopsji... dziwne... W Alpine jest DX, LOCAL i MANUAL... i tak jak opisalem DX szuka stacji nawet o slabym sygnale, a LOCAL tylko o mocnym - MANUAL recznie... tak rowniez w instrukcji pisza :roll: