Jump to content

Radio


wolay

Recommended Posts

Ja też nie - instrukcja nie istnieje (jak łyżka ;) ).

 

Tak mi się tylko wydaje, że dzięki uaktywnieniu tej funkcji, radio będzie wybierało stacje regionalne (lokalne). I wtedy możesz się dowiedzieć np. o igrzyskach parafialnych i możesz w nich wziąć udział, podczas gdy słuchając dużego radio nie będziesz miał takiej możliwości ;).

Link to comment
Share on other sites

Jeśli instrukcja do radia nie istnieje to jest to nie zgodne z naszym prawem. Macie prawo chcieć takową instrukcję i to w rodzimym języku...

 

owoc, idąc drogą łyżki, myślisz że jeździsz teraz Subaru ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam, moze ktos madrzejszy mnie oswieci bo choc jezdze subaru juz 3 mies. to dalej nie wiem do czego sluzy funkcja w radiu LOCAL DX i REG, po co to i do czego?

 

DX stands for distance. This switch adjusts the sensitivity of the radio to improve reception of distant stations or prevent over loading of the radio by a very strong local transmitter.

 

Natomiast REG powinien ograniczać zakres wyszukiwania przy włączonym AF (Auto Frequencies) do loklanych (regionalnych) stacji radiowych.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie z autopsji... dziwne... W Alpine jest DX, LOCAL i MANUAL... i tak jak opisalem DX szuka stacji nawet o slabym sygnale, a LOCAL tylko o mocnym - MANUAL recznie... tak rowniez w instrukcji pisza :roll:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...