Jump to content

Płyty pod silnik

pawlaswrc
 Share

Recommended Posts

Jako, że ostatnio kilka razy spotkałem sie z wątpliwościami to czy ktoś może wreszcie wyjaśnić, jakie płyty pod silnik pasują do jakich modeli zamiennie (GT - WRX - 2,5 N/A - 2,0 N/A - 1,8 N/A) Oczywiscie mowa o płytach fabrycznych, bo na wymiar to wiadomo - Polak potrafi :wink:

Mnie w szczególnosci interesuje GC czyli CLASSIC ,czy płyta od 2.0T podejdzie do mojego 2.5 N/A ewentualnie czy podpasi od 1.8 N/A

tylko po co? problem z demontażem przy każdej okazji, prawie nic nie wycisza, w lato ogranicza chłodzenie, a od syfu i tak nie ochroni, i trzeba co jakiś czas podjechać na myjkę wysokociśnieniową jak kto nie ma swojej, i opłukać motor...płyta z alu czy ze stali ma chociaż do wypełnienia jakieś zadanie, chroni miskę, skrzynię itd, a toto plastikowe do tej pory mnie tylko zdążyło wkurzyć.... :smile: nie mam tego w żadnym aucie i nie planuję montować, chyba, że alu.....plastik nic nie daje, u mnie na śmietniku leży z 5 sztuk, od różnych Subaraków, jak ktoś chce, może je sobie w gratisie zabrać.... :twisted: