Skocz do zawartości

filtr klimatyzacji


niwi

Opcja wyjazdowa:  

4 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, zaraz........... pytalem mechanika o ten filtr i czytalem na forum, ze te modele nie maja filtra klimatyzacji :o :x

Widzial ktos taki filtr fabrycznie zamontowany w legacy 92-93??

Relacje osob trzecich, potwierdzone fakty autentyczne, dowody oparte na przykladzie innych samochodow na litere L lub S NIEMILE WIDZIANE :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz........... pytalem mechanika o ten filtr i czytalem na forum, ze te modele nie maja filtra klimatyzacji

Widzial ktos taki filtr fabrycznie zamontowany w legacy 92-93??

Relacje osob trzecich, potwierdzone fakty autentyczne, dowody oparte na przykladzie innych samochodow na litere L lub S NIEMILE WIDZIANE

 

O co ci chodzi? Każdy próbuje jak może! JA nic złego nie widze jeśli ktoś rzuci tip-a to chce pomóc, a nie się pośmiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz........... pytalem mechanika o ten filtr i czytalem na forum, ze te modele nie maja filtra klimatyzacji :o :x

Widzial ktos taki filtr fabrycznie zamontowany w legacy 92-93??

Relacje osob trzecich, potwierdzone fakty autentyczne, dowody oparte na przykladzie innych samochodow na litere L lub S NIEMILE WIDZIANE :evil::evil:

 

i masz racje, ze nie maja fabrycznie filtra. ale miejsce na niego jest :D

moj antyk MY93 fabrycznie tez nie mial klimy. a teraz ma! :twisted:

to samo z filtrem: przeszczepiony z małą przeróbką z nowszego modelu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz racje, ze nie maja fabrycznie filtra. ale miejsce na niego jest

moj antyk MY93 fabrycznie tez nie mial klimy. a teraz ma!

to samo z filtrem: przeszczepiony z małą przeróbką z nowszego modelu .

 

Chlopie! Juz Cie lubie :):):)

A jak to zrobiles? Ja tez tak chce! Mam klime a filtr bardzoby mi sie przydal.

Pozdr,

Slawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz........... pytalem mechanika o ten filtr i czytalem na forum, ze te modele nie maja filtra klimatyzacji

Widzial ktos taki filtr fabrycznie zamontowany w legacy 92-93??

Relacje osob trzecich, potwierdzone fakty autentyczne, dowody oparte na przykladzie innych samochodow na litere L lub S NIEMILE WIDZIANE

 

O co ci chodzi? Każdy próbuje jak może! JA nic złego nie widze jeśli ktoś rzuci tip-a to chce pomóc, a nie się pośmiać!

 

Hmm jakby to walnac skruche :oops: Mialo byc troche smiesznie z lekka ironia a nie zlosliwie.

A humor dodatkowo kwasny, bo zli drogowcy zepsuli moje subaru, ale dzis dostali mandat!!! :D , ale to juz calkiem inna historia.

Pozdr,

Slawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz racje, ze nie maja fabrycznie filtra. ale miejsce na niego jest

moj antyk MY93 fabrycznie tez nie mial klimy. a teraz ma!

to samo z filtrem: przeszczepiony z małą przeróbką z nowszego modelu .

 

Chlopie! Juz Cie lubie :):):)

A jak to zrobiles? Ja tez tak chce! Mam klime a filtr bardzoby mi sie przydal.

Pozdr,

Slawo

 

 

chlopie otóż zlowilem na eBayu filtr do modelu 94+, przycialem na wymiar, bo byl troche za duzy, coby ciasno siedzial, i voila :D

mysle, ze prawie kazdy filtr p/pylkowy mozna tam dopasowac, jak zdejmiesz dmuchawe i zobaczysz, jak to wyglada, bedziesz wiedzial o co chodzi :wink:

 

good luck! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie otóż zlowilem na eBayu filtr do modelu 94+, przycialem na wymiar, bo byl troche za duzy, coby ciasno siedzial, i voila

mysle, ze prawie kazdy filtr p/pylkowy mozna tam dopasowac, jak zdejmiesz dmuchawe i zobaczysz, jak to wyglada, bedziesz wiedzial o co chodzi

 

good luck!

 

Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna kwestia. Czy wlozenie filtra nie spowolnilo znacznie przeplywu powietrza a tym samym wydajnosci chlodzenia :?:

Tak, czy siak sprobuje.

Pozdr,

Slawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...