Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

dziekówa wszystkim :) jak zwykle dotrwaliśmy do rana, oj działo sie!!!!!!!!!!!!działo!!!!!!!!!!!!!

Marta odkupujesz talerzyk :D

Klaudia trenujesz i nastepnym razem gramy, moze w rynku tymrazem wszyscy?????

Paweł (caroll) nie pijesz wiecej juz :D, oczu pod koniec nie miałeś i byłeś/byliscie nieobecni- nie wnikam co i jak :)

Szaszka daj coś wygrac Klaudi w billard :) niech sie dziewczyna zmobilizuje i nabierze wiary w siebie

Ela za kulinaria (chociaz nie sprobowałem) nadrobimy to w poniedziałek po 18, przynajmniej kawa bedzie ale z pewnoscia nie taka jak Twoja tylko troche gorsza :)

 

no i oczywiscie Huberto dziekuje Tobie za wszystko i za organizacje spota po raz 2, milo sie z wami spedza czas wszystkimi

pzdr dla Pawła, Jacka, Mateusza, dla tego Ziomka z Chełma (nie pamietam jak miał), Krzyska i Anuli.....pozdrawiam i dobranoc kiedy juz świta...........:)

 

Bylo zajebiscie jak zwykle Kolega z Chelma rowniez dziekuje wszystkim za super atmosfere i super zabawe. Ja dziekuje za obecnosc i przepraszam ze zniknalem ale syneczek mi sie zbudzil... mam nadzieje ze nastepnym razem tez bedziemy razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam powiem,to wam powiem ale dziękuję wszystkim za obecnośc i atmosferę :-)

jak najbardziej sie zgadzam i chcialbym by raz jeszcze udalo sie te impreze powtorzyc... byl plan na alko chinczyka ale nie wyszlo... mialy byc zawody a ja przegralem 400 zl wiec uwazam naprawde uwazam ze bylo cool jak wszystko bedzie ok to piszecie sie na ostatnia bibe w tym mieszkaniu i na tym syole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co wam powiem,to wam powiem ale dziękuję wszystkim za obecnośc i atmosferę :-)

jak najbardziej sie zgadzam i chcialbym by raz jeszcze udalo sie te impreze powtorzyc... byl plan na alko chinczyka ale nie wyszlo... mialy byc zawody a ja przegralem 400 zl wiec uwazam naprawde uwazam ze bylo cool jak wszystko bedzie ok to piszecie sie na ostatnia bibe w tym mieszkaniu i na tym syole?
31sztatnek.gif

 

 

 

 

 

momenty..

post-15503-0-06202500-1406466832_thumb.jpg

post-15503-0-79661100-1406466876_thumb.jpg

post-15503-0-12190300-1406466962_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chce wszystkim podziękować za życzenia i super zabawę ;) Ciesze się, że tym razem mogłem dołączyć i zostać na dłużej ciut dłużej :P doborowe towarzystwo ;)

 

Hubert jak coś piszę się na kolejna cudna zabawę ;) Ba już zaczynam leczenie trzustki to dołączę do alko - chińczyka ;) Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Gospodarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)  Dziękuję wszystkim za super rewelacyjną imprezę integracyjną :) (a się zrymowało)... na prawdę bardzo tego potrzebowałam i dzięki Wam mogłam zapomnieć o całym dniu :) Jesteście BOSCY wszyscy razem i każdy z osobna :yahoo: jeszcze chwilę to się uzależnię od naszych spotkań :biglol:  Jednym słowem było genialnie.

 


Ela za kulinaria (chociaz nie sprobowałem) nadrobimy to w poniedziałek po 18, przynajmniej kawa bedzie ale z pewnoscia nie taka jak Twoja tylko troche gorsza :)

 

Oj tam od razu gorsza...nie tylko kawa się liczy, ale i towarzystwo :P


 przepraszam ze zniknalem ale syneczek mi sie zbudzil...

 

 

Wyluzuj...masz u mnie za to ogromnego plusa :) tak powinno być...synek ma być najważniejszy :D apropo już Ci mówiłam, że Oluś skradł moje serducho :P 

Huberto musimy się spotkać, bo mamy do pogadania :P




momenty..

 

 

Ciekawe momenty...nawet nie wiem kiedy ja się w nich znalazłam... dziękuję za uwiecznienie :yahoo:  dobrze, że nie przy zlewozmywaku, bo by było, że znam swoje miejsce :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze pewnego srebrnego estijajowego wrx uwiecznić przed odejściem :(

to srebrne cacunio ma odejscie normalnie bez porownania :D sprawdzilem :D heheheheh zarcik... stoi piekne takie i juz nawet zaczyna sie robic kolo niego tloczno...

 

Hejka :) Dziękuję wszystkim za super rewelacyjną imprezę integracyjną :) (a się zrymowało)... na prawdę bardzo tego potrzebowałam i dzięki Wam mogłam zapomnieć o całym dniu :) Jesteście BOSCY wszyscy razem i każdy z osobna :yahoo: jeszcze chwilę to się uzależnię od naszych spotkań :biglol: Jednym słowem było geniaite name="kamilwro" post="2073175" timestamp="1406433326"]

 

 

Ela za kulinaria (chociaz nie sprobowałem) nadrobimy to w poniedziałek po 18, przynajmniej kawa bedzie ale z pewnoscia nie taka jak Twoja tylko troche gorsza :)

 

Oj tam od razu gorsza...nie tylko kawa się liczy, ale i towarzystwo :P

 

przepraszam ze zniknalem ale syneczek mi sie zbudzil...

 

Wyluzuj...masz u mnie za to ogromnego plusa :) tak powinno być...synek ma być najważniejszy :D apropo już Ci mówiłam, że Oluś skradł moje serducho :P

Huberto musimy się spotkać, bo mamy do pogadania :P

 

 

 

momenty..

 

Ciekawe momenty...nawet nie wiem kiedy ja się w nich znalazłam... dziękuję za uwiecznienie :yahoo: dobrze, że nie przy zlewozmywaku, bo by było, że znam swoje miejsce :biglol:

 

 

Eluniu najlepiej bedzie jak do mnie zadzwonisz badz podasz mi numer ja zadzwonie :D

A tak na powaznie... ten badz ta ktory/a lal/a mi alkochol musi sie natychmiast wstawic celem przejecia na siebie kaca mordercy... dziekuje danej tej osobie za straszny bol glowy i syszarke w pysku... podziekowac rowniesz pragne tej ze osobie za podwojona grawitacje ktora moj cymbal przyciaga jak jak jakis feromon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze pewnego srebrnego estijajowego wrx uwiecznić przed odejściem :(

 

Sesja pożegnalna , ale Kamilek na pewno przygarnie jeszcze coś, co będzie budziło zachwyt :D

 Hubercie nareszcie mogła załapać się na zobaczenie nieśpiącego  Twego syneczka :D  :yahoo:  :wub:. Świetny jest  ;)

Edytowane przez Anna Maszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzeba jeszcze pewnego srebrnego estijajowego wrx uwiecznić przed odejściem :(

 

Sesja pożegnalna , ale Kamilek na pewno przygarnie jeszcze coś, co będzie budziło zachwyt :D

 Hubercie nareszcie mogła załapać się na zobaczenie nieśpiącego  Twego syneczka :D  :yahoo:  :wub:. Świetny jest  ;)

 

 

 

Aniu Kochanie Ty go zobaczyłaś...a ja zaczepiałam :biglol:  jak zwykle z resztą...w tym to ja jestem mistrzem :yahoo: wszystkie dzidzie moje są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

trzeba jeszcze pewnego srebrnego estijajowego wrx uwiecznić przed odejściem :(

 

Sesja pożegnalna , ale Kamilek na pewno przygarnie jeszcze coś, co będzie budziło zachwyt :D

 Hubercie nareszcie mogła załapać się na zobaczenie nieśpiącego  Twego syneczka :D  :yahoo:  :wub:. Świetny jest  ;)

 

 

 

Aniu Kochanie Ty go zobaczyłaś...a ja zaczepiałam :biglol:  jak zwykle z resztą...w tym to ja jestem mistrzem :yahoo: wszystkie dzidzie moje są :D

 

 

ja zostałam oczarowana samym jego spojrzeniem i niezwykle trafnym dostosowaniem minek do tego co się mówi :D:D   :yahoo:  B)

Eluś wszystkie dzieci nasze są .... :D

. Hubert tym samym znalazł sposób aby jak najdłużej zatrzymać Cię na imprezie :) Gratulacje raz jeszcze dla Hubercika i Saszy za cudownego synka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe :D

 

na ktorym rondzie tak szalałaś? tu kolo Nas? trzeba miec naklejki ze swiniami na rowerku to moze bym cie zauwazył :D :D

tak czy inaczej nie widziałem i przepraszam, pozdrawiam serdecznie :)

na Naszym rondzie :) już chwilę wczesniej Cię słyszałam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...