Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To było tajemnica poliszynela :D

 

Co do 2.5 STi, to tak - wszyscy to wiedzieli, tylko nie było tego na piśmie i dlatego pozostawał ten promil niepewności. Natomiast jeszcze niedawno różni Forumowicze z informacjami z pierwszej ręki zarzekali się, że WRX pozostaje 2.0L... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcia US-spec'a (dokładnie: wersji kanadyjskiej) i JDM-a, dane - JDM-a... :|

 

Troszkę nie rozumiem, a propos czego ten wpis, bo to wszystko, co jest w artykule na interii już było napisane w tym temacie; były również te zdjęcia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁOGOSŁAWIENI CI CO NIE WIDZIELI A UWIERZYLI, kto wam mówił, że WRX bedzie mial 2,5 jak nie ja, a nie mówiłem, to mi wszyscy odpisywali ze na pewno 2.0 litry, niewierni dlatego też mój dylemat nad WRX bo nawet całkiem ciekawy może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁOGOSŁAWIENI CI CO NIE WIDZIELI A UWIERZYLI, kto wam mówił, że WRX bedzie mial 2,5 jak nie ja, a nie mówiłem, to mi wszyscy odpisywali ze na pewno 2.0 litry, niewierni dlatego też mój dylemat nad WRX bo nawet całkiem ciekawy może być

 

Widzisz Leszek? Po tych wpadkach sprzed paru dni wreszcie nadszedl rowniez Twoj dzien :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tajemnica poliszynela :D

 

Co do 2.5 STi, to tak - wszyscy to wiedzieli, tylko nie było tego na piśmie i dlatego pozostawał ten promil niepewności. Natomiast jeszcze niedawno różni Forumowicze z informacjami z pierwszej ręki zarzekali się, że WRX pozostaje 2.0L... :roll:

 

Newsletter jest z bledem ;) Jak nie to Subaru Deutchland ma pecha, bo katalogi nowej Imprezy juz miesiac temu wydrukowali ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁOGOSŁAWIENI CI CO NIE WIDZIELI A UWIERZYLI, kto wam mówił, że WRX bedzie mial 2,5 jak nie ja, a nie mówiłem, to mi wszyscy odpisywali ze na pewno 2.0 litry, niewierni dlatego też mój dylemat nad WRX bo nawet całkiem ciekawy może być

 

2,5 Litra to było takie ciche marzenie nas wszystkich.... Jak się spełni to oznaczać będzie pewną małą rewolucje w świecie Impraz :) 300KM bez wysiłku :) dla każdego, albo i więcej :)

 

Leszku Mówiłaem czekać to się wyklaruje :) i powoli się klaruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą jeszcze tylko DCCD w opcji w WRXie i już w ogóle będzie ultra super hiper mega ciekawy i (bez)konkurencyjny samochód :twisted:

 

Dwuipółlitrowy WRX, o mocy 250KM z DCCD byłby naprawdę mega-hitem. W podobnej cenie można np. kupić mondeo st220, które jedyne, w czym przewyższałoby wrx-a to w rozmiarze bagażnika :twisted:

 

Newsletter jest z bledem Jak nie to Subaru Deutchland ma pecha, bo katalogi nowej Imprezy juz miesiac temu wydrukowali ;D

 

No to się robi coraz ciekawiej... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuipółlitrowy WRX, o mocy 250KM z DCCD byłby naprawdę mega-hitem. W podobnej cenie można np. kupić mondeo st220, które jedyne, w czym przewyższałoby wrx-a to w rozmiarze bagażnika :twisted:

 

Wielkoscia wnetrza, ogolnie wielkoscia samochodu i wyposazeniem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuipółlitrowy WRX, o mocy 250KM z DCCD byłby naprawdę mega-hitem. W podobnej cenie można np. kupić mondeo st220, które jedyne, w czym przewyższałoby wrx-a to w rozmiarze bagażnika :twisted:

 

Wielkoscia wnetrza, ogolnie wielkoscia samochodu i wyposazeniem... :wink:

 

Czyli nieważnymi pierdołami, które można pominąć, a więc Przemeq miał rację. Tylko wielkością bagażnika. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze dodac wyciszeniem i komfortem... st zajefajnie wybiera nierownosci... miod... :roll:

 

OGS-iu, Ty już nie jeździj na wakacje. Widać nie służy Ci to zbytnio :twisted:

 

Witek - jak się będzie stawiał, to mu zrobimy kocówę na Zlocie Plejad. Co Ty na to? :twisted::mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...