Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

A z kolorkiem to - jak to mówią - intencje były dobre, a wyszło, jak zawsze :wink: : rozważałem srebrną i czarną, zamówiłem WR Blue 8)

 

He, he, to tak jak ja. Tyle, ze ja bylem napiety w koncu na czarna, ale ze S.E. czarnych nie bylo...

 

P.S. Gratuluje przyszly posiadaczu 280KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, nie chciales US Speca?

 

Hmmm... myślałem o tym. Nota bene mój pierwszy (historyczny!) post na Forum dotyczył właśnie tego tematu :roll:.

 

Ale potem doszedłem do wniosku, że moja awersja do urzędników, urzędów i papierków oraz dodatkowych komplikacji (np. z serwisem, przeglądami rejestracyjnymi, policją) jest dużo mocniejsza, niż moja racjonalność finansowa i... wylądowałem na kanapie w salonie u polskiego dealera :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a to się zrobiła afera przez to moje zamówienie... :shock:

 

Mam tylko nadzieję, że ktoś wcześniej ode mnie odbierze nową imprezę i odwróci uwagę Forumowiczów od mojej skromnej osoby, a - mówiąc precyzyjniej - od samochodu, który będę kupował :twisted:

 

A teraz odpowiadając na posty (żeby nie było, że jak se zamówiłem nową imprezę, to już taki ważny jestem, że nie odpowiadam :wink: :mrgreen:):

 

michal: No cóż - w takim kraju żyjemy i wiele z tym chyba nie zrobimy...

 

OGS: Żeby "dawali" to byłoby pół biedy... :twisted: Ale to prawda - jeśli mam zapłacić więcej, to przynajmniej będę wiedział, że coś z tego mam (tj. ten większy silnik). Może dzięki większej pojemności impreza będzie miała lepszy "dół"...?

 

owoc i saval: Biała jest bardzo fajowa, to prawda... Ale byłaby pewnie jeszcze droższa, bo na specjalne zamówienie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc i saval: Biała jest bardzo fajowa, to prawda... Ale byłaby pewnie jeszcze droższa, bo na specjalne zamówienie... :roll:

 

Z tego co sie orientowalem to cena jest taka sama tyle, ze czas oczekiwania dluzszy, no ale w twoim przypadku, tzn. nowy model/face lift nie powinno to rzutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientowalem to cena jest taka sama tyle, ze czas oczekiwania dluzszy, no ale w twoim przypadku, tzn. nowy model/face lift nie powinno to rzutowac.

 

Hmmm... no jest to argument...

 

Ale już sobie przypomniałem, dlaczego się skończyło na niebieskiej: w każdym innym przypadku, z wyjątkiem czarnej, byłoby za dużo kolorów. No np. biała: środek - niebiesko-czarny, karoseria biała, felgi złote a napisy STi różowe... FU! Całe szczęście, że nie ma już w środku tych pseudo-aluminiowych wstawek, bo doszedłby jeszcze jeden kolor... :roll: Czarna natomiast pasuje kolorystycznie i jest śliczna, ale weź ją potem utrzymaj w czystości... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze bedzie tak jak napisales ale bez "za nowy model". Naogol producenci nie podwyzszaja ceny auta przy wejsciu do sprzedazy "swiezynki" co najwyzej moze byc symboliczne podniesienie ceny. Skad wiesz ze WRX na europe bedzie mial 2.5 ?

 

Te wiadomosci sa nadal aktualne bo wlasnie zamawiam nowego wrx ale o 2,5 nic nie slyszalem, a auta maja byc +- drozsze lub tansze o 10 procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, Przemeq, odliczasz dni?

 

Nie, nie - to jeszcze tak daleko... (pół roku - dopiero wtedy osiedlę się na stałe w Polsce). Osiwiałbym, gdybym chciał już od dziś się tym ekscytować :wink:. Owszem, złożenie zamówienia było ważnym i miłym momentem 8), ale na razie postanowiłem, zamiast skupiać się na odliczaniu dni, skupić się dalej na zarabianiu $$$ na ten samochód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS: Żeby "dawali" to byłoby pół biedy... :twisted: Ale to prawda - jeśli mam zapłacić więcej, to przynajmniej będę wiedział, że coś z tego mam (tj. ten większy silnik). Może dzięki większej pojemności impreza będzie miała lepszy "dół"...?

 

Dokladnie tak... dol wreszcie zacznie zyc... sam zreszta zobaczysz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak... dol wreszcie zacznie zyc... sam zreszta zobaczysz :twisted:

 

Cholera, a przed chwilą się zarzekałem, że podchodzę do sprawy spokojnie i nie odliczam dni do odbioru... :wink: Po takim poście, jak Twój, zaczynam nerwowo uderzać palcami w blat, a po wyjściu z pracy pobiegnę kupię sobie kalendarz do odznaczania dni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co w dyskusji używać słowa wulgarnego przecież można taką samą emocję wyrazić ludzkim językiem albo je wykropkować

 

Kropek, promocją Twojej osoby nie będziemy sie zajmować :mrgreen: (żart :wink: )

 

a poza tym czy to słowo jest wulgarne? przecie ono takie młodzieżowo-gimnazjalne sie stało :mrgreen: trza sie odmłodzić :mrgreen:

 

pzdr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...