Jump to content

plastiki w kabinie imprezy 04

Matzerath

Recommended Posts

Jak myślicie? Czy srebrne "ozdobne" plastiki z wnętrza Imprezy 04 takie jak :

- panel środkowy naokoło radia i pokrętełek

- plastik naokoło zegarów deski rozdzielczej

- plastik "czołowy" uchwytu na kubek

będą takie same w wersji LHD i RHD??

Mam zamiar flokować deskę a te wszystkie srebrne miejsca które wyżej wymieniłem chcę zamienić na elementy karbonopodobne. Problem w tym, że zamienniki są z anglika.

A jak wygląda sprawa czyszczenia takiej flokowanej deski i innych elementów?Wiadomo,że kurz się zbiera ale z plastiku czy skóry zbiera się go bezproblemowo a jak jest tutaj?Nie "wżera" się ten kurz tak że jest trudny lub niemożliwy do usunięcia?

• 3 months later...

W końcu założyłem te "karbonowe" plastiki. Gdyby ktoś czytał ten post kiedyś to RHD średnio pasuje do LHD. W zasadzie nawet osłona zegarów jest nieco inna. Założyłem ale z lewej ciut zachodzi a z prawej ciut odchodzi. Nie rzuca się to w oczy ale idealnie nie jest. Osłona na konsolę środkową dolna jej część pasuje ale górna z nawiewem i uchwytem na kubek niestety nie pasuje do mocowań. Po dopasowaniu ocierającym się o druciarstwo wyszło w sumie dosyć ładnie wszystko. Tyle tylko, że uchwyt do kubków nie działa. Co to za durny pomysł w ogóle uchwyt na kubek w STi?!? Kółka naokoło okrągłych nawiewów oczywiście pasują, za to wykończenia drzwi naokoło przycisków otwierania szyb oczywiście nie z wiadomych przyczyn. Ogółem wyszło OK.