Skocz do zawartości

plastiki w kabinie imprezy 04


Matzerath

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Czy srebrne "ozdobne" plastiki z wnętrza Imprezy 04 takie jak :

- panel środkowy naokoło radia i pokrętełek

- plastik naokoło zegarów deski rozdzielczej

- plastik "czołowy" uchwytu na kubek

będą takie same w wersji LHD i RHD??

 

Mam zamiar flokować deskę a te wszystkie srebrne miejsca które wyżej wymieniłem chcę zamienić na elementy karbonopodobne. Problem w tym, że zamienniki są z anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa czyszczenia takiej flokowanej deski i innych elementów?Wiadomo,że kurz się zbiera ale z plastiku czy skóry zbiera się go bezproblemowo a jak jest tutaj?Nie "wżera" się ten kurz tak że jest trudny lub niemożliwy do usunięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W końcu założyłem te "karbonowe" plastiki. Gdyby ktoś czytał ten post kiedyś to RHD średnio pasuje do LHD. W zasadzie nawet osłona zegarów jest nieco inna. Założyłem ale z lewej ciut zachodzi a z prawej ciut odchodzi. Nie rzuca się to w oczy ale idealnie nie jest. Osłona na konsolę środkową dolna jej część pasuje ale górna z nawiewem i uchwytem na kubek niestety nie pasuje do mocowań. Po dopasowaniu ocierającym się o druciarstwo wyszło w sumie dosyć ładnie wszystko. Tyle tylko, że uchwyt do kubków nie działa. Co to za durny pomysł w ogóle uchwyt na kubek w STi?!? Kółka naokoło okrągłych nawiewów oczywiście pasują, za to wykończenia drzwi naokoło przycisków otwierania szyb oczywiście nie z wiadomych przyczyn. Ogółem wyszło OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...