Skocz do zawartości

OZ Superturismo Evolution


Aras

Rekomendowane odpowiedzi

Mój GT został kupiony z 17'' OZ-ami Superturismo Evolution. Były pomalowane na czarny mat, który mi się nie podoba i chcę przywrócić felom oryginalny, złoty kolor (albo prysnąć je na biało - jeszcze nie zdecydowałem).

W obu przypadkach chcę, aby wyglądały jak fabryczne ale nie udało mi się znaleźć porządnych fotek. Jest to wyrób OZ Japan (przednie OZ, tylne repliki by EMR) i być może dlatego trudno natknąć się na sensowne zdjęcia w sieci. Na takich felach jeździły WRC z '99 ale czy na cywilach montowane były takie same? Raczej wątpliwe.....

 

Potrzebuję zdjęć z naklejkami OZ (aby wybadać ich rozmiar) oraz informację o kolorze felgi - wiem, że złota ale może ktoś z Szanownej Załogi potrafi podać nr koloru :mrgreen: .

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Potrzebuję zdjęć z naklejkami OZ (aby wybadać ich rozmiar) oraz informację o kolorze felgi - wiem, że złota ale może ktoś z Szanownej Załogi potrafi podać nr koloru :mrgreen: (...)

foty mam, kodu koloru nie znam :mrgreen:

 

http://picasaweb.google.com/eddiegt4/Kl ... 0375343138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX, może w OZ będą ten nr znali. Logicznie rozumując, powinni, mieć :mrgreen: .

zapytaj przy okazji o ORYGINALNE kapsle/dekielki do takich felg - moze czasem wasz diler OZ bedzie mial na stanie albo bedzie mogl zamowic takie cos (nasz diler, niestety, nie mogl mi pomoc :neutral: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek,

Rozmawiałem właśnie z dealerem i może będzie mógł nam pomóc w temacie kapsli :mrgreen:.

Muszę do niego podjechać z felgą i sprawdzić czy te dekielki, które ma podejdą.

Gorzej z kolorem, bo te felgi były robione w Japonii TYLKO DLA SUBARU, więc z kodem może być problem. Ostatecznie będzie Rally Gold OZ i tyle :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek,

Rozmawiałem właśnie z dealerem i może będzie mógł nam pomóc w temacie kapsli :mrgreen:.

Muszę do niego podjechać z felgą i sprawdzić czy te dekielki, które ma podejdą (...)

obstawiam, ze nie... :mrgreen:

 

niestety kapsle od old-school'owych OZ'etow maja nie tylko inna srednice, ale tez i zuplenie inne "mocowanie" niz kapsle od wspolczesnych felg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciśnienia na kapsle na razie, bo do wiosny trochę czasu, więc fele czekają na piaskowanie/malowanie, ale na pewno podjadę do dealera w wolnej chwili i sprawdzę.

Obyś źle obstawiał :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Edek,

 

Trochę czasu minęło, ale odnowione fele prawie gotowe i przywrócone do stanu fabrycznego (OZ rally gold, znaczki, kapsle) :mrgreen:

Dealer OZ ma kapsle, które pasują do oldschoolowych felg. Jedyna różnica polega na tym, że niedostępne są w takim samym stylu, czyli w kolore aluminium z czarnym logo. Wziąłem więc karbonowe ze srebrnym logo i wyglądają OK. Są jeszcze białe z czerwonym napisem.

 

Co do rozmiaru i dopasowania, to zwyczajnie pojechałem z felgą i dopasowali na miejscu.

 

Jeśli potrzebujesz cóś, to daj znać. Jeden ori OZ kapsel kosztuje 39 zyla.

 

Pozdrawiam,

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek,

 

Trochę czasu minęło, ale odnowione fele prawie gotowe i przywrócone do stanu fabrycznego (OZ rally gold, znaczki, kapsle) :mrgreen: (...)

w takim razie wypadaloby jakies foty wrzucic :D

 

 

tak, dzieki, jestem zainteresowany tymi kapslami, ale zalatwimy to via pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fotka feli sprzed kilku dni, jeszcze bez klaru, który kładłem dziś. Za kilka dni fele będą na wozie (jutro go odbieram ze spa :mrgreen: )i wówczas cyknę obrazek w pełnej okazałości :mrgreen:

 

http://img192.imageshack.us/img192/1233/09042010263.jpg

http://img696.imageshack.us/img696/6122/12042010265.jpg

 

 

No i w takim razie czekam na prv info.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...