Skocz do zawartości

Model Subaru AutoArt 1/18 - jak otworzyć bagażnik? xDD


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

okolice 900 PLN'ów

 

chryste to coś sie musialo zmienic w ciagu ostatnich lat. Ja pamietam, ze moze 6 lat temu nabylem 22B AutoArt za taka sama cene jak kazde inne :roll:

 

kultowość robi swoje... :wink:

 

Choć i tak cena 22B to pikuś w porównaniu do modelu SLR'a, który jest produkowany przez firmę CMC i można go kupić za drobne 2k euro :twisted: Inne modele mają w cenach oscylujących w okolicy 200 euro. Aczkolwiek jakość i staranność wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice 500 złotych (na ebay wisi angielska wersja policyjna za 575 złociszy), ale to i tak pikuś przy cenie Imprezy 22b, okolice 900 PLN'ów :mrgreen:

 

500 zł to i tak przy dobrych wiatrach z tego co pamiętam to za zwykłego sedanka ok 700 zł trzeba było dać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć i tak cena 22B to pikuś w porównaniu do modelu SLR'a, który jest produkowany przez firmę CMC i można go kupić za drobne 2k euro

takie przyklady mozna mnozyc, tylko to sa samochody 1/12

http://cgi.ebay.pl/1-12-ModelWorkShop-Mclaren-F1-LM-LeMans-GTR-Orange_W0QQitemZ110471597298QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item19b89eccf2

 

za znam przypadki kiedy modele sa recznie robione w ilosci kilku sztuk na caly swiat w skali 1:43 i ceny za nie ok 1000 euro i wszystkie sprzedane przed produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupowanie u "pansamochodzik" najlepsze ceny w stosunku do jakości i naprawdę starannie zapakowane przesyłki :wink: Ja na gwiazdkę wzbogaciłem swoją kolekcję o http://allegro.pl/item849495138_fiat_13 ... yosho.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...