Jump to content

Model Subaru AutoArt 1/18 - jak otworzyć bagażnik? xDD

Jachu93

Recommended Posts

Może wyda się to wam śmieszne, ale nie wiem jak otworzyć bagażnik! Dostałem go na święta i tak troszkę boję się na siłę, bo nie chcę czegoś połamać. Wygląda tak jak by była jakaś blokada czy coś. Jak ktoś ma taki model i wie jak to otworzyć to będę wdzięczny za wszelką pomoc :P

Model to Subaru Impreza WRX STi 1/18 :) Pozdrwiam!! I jeszcze raz wesołych świąt! :)

COś mi się zdaje że Cię ładnie porobili z tym Subarakiem, bagażnika otworzyć nie można, kluczyków nie dostałeś, zaraz się okażę że był bity, albo sklejony jest z 2 różnych samochodów :mrgreen:

ooo... już wiem... od spodu należy usunąć pewną śrubkę! Już jest git :P

radekk - bity chyba nie był, bo ma równe przerwy pomiędzy elementami karoserii i kierownica jest jak nowa, czyli poduszka nie strzeliła! hehe Już nauczyłem się otwierać, więc temat można zamknąć. Pozdrawiam! :)

bity chyba nie był, bo ma równe przerwy pomiędzy elementami karoserii i kierownica jest jak nowa
Jeden forumowicz też kupował wprawdzie evo ponoć nie bite, a złożone z 2 róznych, więc nie bądź taki pewny
nie wiem czy padła odpowiedź: wystarczy odkręcić śrubkę, która jest ukryta w tylnym nadkolu
czego to już Japońce nie wymyślą :shock: :lol:

Nie ma jakiś elementów, które by mocno denerwowały przypatrując się?

najbardziej wkurza, że wszystkie elementy są takie malutkie, jakby to było 1:1, to by nie denerwowało ;)

Nie ma jakiś elementów, które by mocno denerwowały przypatrując się?

najbardziej wkurza, że wszystkie elementy są takie malutkie, jakby to było 1:1, to by nie denerwowało ;)

Święta prawda!! Ale z tego co widzę to jest naprawdę świetnie wykonany. Na zaciskach hamulców ma napisane Brembo, ma dywaniki z "futerkowego" materiału, kierownica Momo, nawet wlot powietrza jest doprowadzony do silnika (nie tak jak w większości aut na polskich ulicach - przyklejony :twisted: - w końcu to Subaru) po prostu, każdy szczegół jest fajnie odwzorowany. Na YT są filmiki z tymi modelami to można sobie obejrzeć. Naprawdę jak za ok. 120-130 zł to świetny model, polecam!! Jedyna wada to taka, że nie da się go odpalić i poupalać :cry: ale to może na następne święta... :twisted:

Pewnie wybrałeś go przez muzykę w tle filmiku
musiałem posłuchać bo wcześniej miałem wyłączony dźwięk
a ten z tego twojego filmiku to jest ten mój, tylko biały
Ja właśnie bym chciał białego, choć czarnym też bym nie pogardził