Skocz do zawartości

gaz w foresterze 2l. T


jaroslaw

Rekomendowane odpowiedzi

witam . właśnie kożystając z waszych opini i doświadczeń załozyłem gaz do forestera .

Po pierwszych próbach jest ok. ciągnie jak na benzynie . Zadnej różnicy nawet przejście niezauważalne . koszt 4400 zużycia gazu jeszcze nie znam podam wam dopiero po 4 tankowaniach . Mam tylko jeden problem na wolnych obrotach szarpie na gazie jak i na benzynie nierówna praca .Mechanior od gazu mówi że sie to wyrówna po paru jazdach , ale mnie się wydaje że coś sknocił Będę reklamował ,bo to trochę wnerwia . Może ktoś z was wie dlaczego tak nierówno chodzi na wolnych obrotach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden problem na wolnych obrotach szarpie na gazie jak i na benzynie nierówna praca .

 

Mam silnik 2.0 ale wolnossący i na dodatek w Legacy, ale też mam instalację gazową. Faktycznie po założeniu gazu szarpało na wolnych obrotach - ale tylko na gazie, na benzynie chodził zawsze równo. Po około 3-4 tankowaniach pojechałem na regulację instalacji (po jej "ułożeniu") i problem ustąpił :) W Twoim przypadku niepokoi mnie szarpanie na benzynie, nie powinno występować po montażu instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...