Skocz do zawartości

Spotkanie - Majówka Srebrnogórska


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

tak to juz sie porobilo, ze w Srebrnej Gorze ("Silberberg") - Sudety Srodkowe cosik w okolicach Zabkowic Slaskich (przed wojna II-ga Swiatowa zwanych powszechnie i oficjalnie "Frankenstein") odbywa sie happeningowy pochod 1 -majowy. Poniewaz tak to sie zlozylo, ze bedzie tam rowniez paru uzytkownikow Subarakow (w tej chwili wedlug wyliczen 6-7 sztuk) - jakby ktos mial ochote i czas to zapraszam(y).

Jak ktos ma Dełó Tiko - to tez zapraszam(y) bo podobno sie tam zlatuja w tym czasie :D

Zatem reasumujac - jakby ktos chcial i mial ochote - zapraszam na priv albo moja strone www po szczegoly :) spotkanie chmielowo-happeningowe :D

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla podsumowania tematu:

bylo lacznie 8 Subrakow w tych dniach krecacych sie mniej lub bardziej blisko siebie po Srebrnej Gorze:

2xGT (Roland i ja), 1x WRX (Loucyphre), 1 x Legacy kombi (94-98 ), 2 x Legacy kombi (->94), 2 x Subaru 1800 (kombi i sedan). Niestety mimo bliskiej odleglosci nie dotarl Mariusz Pelikanski swoim GT, ale za to mielismy zlot Tico :lol:

Poza tym "Czarny Karawan" robil nawet jako woz naglosnieniowy w happeningowym pochodzie 1-majowym z czerwona flaga z wizerunkiem wodza rewolucji na masce :lol:

Pozdraffka

Szymon vel Pumex

P.S. Lou - dzieki za obecnosc :)) Pozdrowienia dla malzonki i Juniora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, ja wiem, ze duzo Piwa sie przez te dni przelalo i mogles zapomniec jeszcze o Leonie 1800 i Legacy 2,2 ale na szczescie jako organizator mialem wszystko pod trzezwiutka kontrola na pewno masz jakies foto a propos trzezwosci, wiec dolacz i juz

pozdrawiam

zygstajn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze Pumex wspomniał o w/w autkach w 2-gim poście.:)

 

Załuje, ze bylismy tak krótko (hmm przyczyny obiektywne ;). Za rok wpadniemy na conajmniej cały dzien i noc, w celu integracji również z osobnikami, których nie miałem przyjemności bliżej poznać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt - no rzeczywiscie zapomnialem o Leonie - i Twoim ex 1800 - ktore nie wiem czy w koncu sie pojawilo. Poza tym tego Legaca 99 - 2,2 nie widzialem. Gdzies mi chyba "umknal" miedzy gorami :lol:

 

Lou - zapraszamy koniecznie - jak widac imprezka jest wesola, piwo i jedzenie tanie i dobre - a takiej ilosci nietypowych modeli Subaru i ich zakreconych wlascicieli - ze swieca szukac :)

 

Pozdr.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...