Skocz do zawartości

Są powody do dumy


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

215/60/16 albo coś węższego a wyższego bym wolał w 16 -ce

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 11:44 pm ]

Przepił to jeden z poprzedników remont organów /grających / nie wewnętrznych . :mrgreen:

Ok :grin: Możę jutro już coś będę wiedział :grin: Ale to nie na 100%. Podobno teraz ładna pogoda ma być :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde :!: Niektórzy są dumni , jakby sami subaru skonstruowali :mrgreen: Pogięło Was - to za chwilę zacznie się robić jak religia . Co ja tu robię wśród dewiantów . :mrgreen:

 

To się przesiadaj na kija czy inne dajewo, a nie napindalasz ponad pół miliona kilosów SUBARAKIEM.... :mrgreen: na te 500k km połamałbyś ze cztery kije i sześć dajewów.... :grin:

 

[ Dodano: Pią Paź 30, 2009 10:59 am ]

Prawdziwa jakość sama się broni, udowadnia swoją nadzwyczajność ilością sprzedanych i jeżdżących aut, ilością zadowolonych użytkowników i w końcu ilością miłośników (część z nich pląsa po tym Forum...), którzy uważają swojego Subaraka nie tylko za konieczny, niepsujny i wszędobylski a i nieodzowny środek lokomocji, ale i za członka rodziny (czasami bliższego niż własna żona...) :smile: , przyjaciela i objekt kultu....niewiele jest takich marek, a że Subaru się do nich zailcza....zawdzięcza to w zasadzie sobie.... :grin: i żadne porównania czy wyniki testów tego nie zmienią....najwyżej mogą potwierdzić.... :lol:

 

Jak pięknie powiedziane :smile:

Pozdrowienia z Olsztyna, wczoraj byłem przejazdem :wink:

 

Dzienkujem i nawzajem :lol: ja coprawda na przedmieściach (Sanktuariu Subaryjne/Maryjne - Gietrzwałd), ale co tam....a że wstęp na moje podwórko mają sami nawiedzeni spod znaku S....prawda, bo jedna jest prawda, jedna jest miłość, jedna namiętność......i szepcze do nas cichutko z Blitza gorącym oddechem boxera..... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogięło Was - to za chwilę zacznie się robić jak religia .

 

Nie "za chwilę" - to JUŻ jest religia :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nic kolega nie odkrył, był taki już plan założyć kościół pod wezwaniem Plejad. Były by auta bez paru podatków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...