Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Załóż załóż, bo nakręcisz się jak dziki żeby opanować auto.

Przynajmniej takie są moje doświadczenia w przygodach na letnich.

Chyba, że masz dobrze obcykaną furkę i nie straszne Ci krawężniki :D

 

Inexo,ale wiek nie ma zadnego znaczenia! Zreszta youngtimery sa lepsze od tych nowoczesnych plastikow..

 

oooo komplemencik przyleciał :)

witamy z radością! :D

niemniej zaraz po youngtimerach są oldtimery a potem to już jedynie tylko w kotach będę przebierać :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż załóż, bo nakręcisz się jak dziki żeby opanować auto.

Przynajmniej takie są moje doświadczenia w przygodach na letnich.

Chyba, że masz dobrze obcykaną furkę i nie straszne Ci krawężniki :D

 

No generalnie jak wjechałem na spory nie odśnieżony parking to dość fajnie jechał tylko, że jak by były jakieś przeszkody czy zaparkowane auta to cieżko by było coś wyminąć bo auto nie reaguje na gaz (praktycznie stoi w miejscu, zero przyczepności). Ciekawe czy opony zimowe coś pomogą, ale i tak nie dam rady w weekend zmienić bo nie mam czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie jak wjechałem na spory nie odśnieżony parking to dość fajnie jechał tylko, że jak by były jakieś przeszkody czy zaparkowane auta to cieżko by było coś wyminąć bo auto nie reaguje na gaz (praktycznie stoi w miejscu, zero przyczepności). Ciekawe czy opony zimowe coś pomogą, ale i tak nie dam rady w weekend zmienić bo nie mam czasu :D

 

Jak masz dobrze wyjeżdżoną nawierzchnię czyli ubity śnieg to niewiele pomogą.

Ale jeśli pół na pół to zawsze któraś z opon złapie i nie zrobisz z auta sąsiada transformersa :D

Edytowane przez inexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dupowozem nie polatam, bo bezczelne ESP nie da się wyłączyć, a Subaru nadal u Gacka... :( oby szybko nie stopniało ;)

 

 

Czym innym polatasz.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle zakładać zimowe opony? :D

 

Pytanie na poważnie bo to praktycznie moja pierwsza zima autem :rolleyes:

 

Się nie pytaj tylko zakładaj. WARTO.

 

BTW. miałeś do mnie pytanie na PW, odpisałem do Ciebie, ale nie dostałem żadnej odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 stycznia, parking C.H. Kometa w Toruniu organizujemy MotoOrkiestrę! Już po raz 3 jeździmy dla WOŚP! Serdecznie wszystkich zapraszam! I jako "widzów" i jako "vipów"! Jak ktoś chce powozić ludzi na prawym to było by super! Poza tym zorganizowanie takiego dużego spota jak ostatnio na MotoArenie byłoby czymś cudownym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

Jeszcze godzina do ustalenia....18 będzie ok? Qde tak napisałem, a ostatnio o tej godzinie pod KFC rozdawali kupony do wpłat :-) Może teraz wydech i heble dostane.

 

;) więc może lepiej później, nie ukrywam mi bardziej koło 20 pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imprezy Motoorkiestry to zbyt odległy termin by się deklarować, jak dla mnie.

 

Wiem wiem, ale wolę już teraz powoli się "reklamować" i przypominać :)

 

Ps. Już mamy na 99% EVO WRC z Łukaszem Kabacińskim i kolege z forum, który startował ostatnio w toruńskich Mini-Max'ach STi 2.35 litra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...