Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe w Legacy H6


Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

ADAMUSMAX napisał

 

 

 

 

powiem Ci tak, ze wlasnie przez takie podejscie takie firmy sie tak zachwuja - taka sprawa czy za rok czy za 3 jest wygrana jezeli jest dbrze poprowadzona ( a spece od takich spraw sa) i jezeli by ludzi enie podchodzili do tego tak, ze po co bede sie meczyl, to tyle trwa, nie chce mi sie 3 lat czekac to wtedy widzac o nieuchonnosci "kary" za swoje przewiny takie firmy by inaczej do tego podchodzily - a tak wychodza z zalozenia ze klientowi si nie chce

 

mialem ostatnio taka sytuacje w firmie. mamy reno megan w nowej budzie (i od tego momentu przeszlismy na skody - tez sie sypia ale nie az tak ja renaldy) i cos zaczelo stukac w silniku bylo to w pazdzierniku zeszlego roku - zglosilismy to w serwisie reno na krakowskiej (juz nie istnieje ten serwis) i nic nie potrafili znalezc - potem te stuki sie nasilily - w miedzyczasie (w listopadzie - i chyba to widzieli cwoki) skonczyla sie gwarancja na auto - w koncu sam zaprowadzilem auto do serwsu tym razem do Decara i sie okazalo ze padl walek zmiennych faz rozrzadu (po 50k km) i to to tak stukalo - faktura na prawi 4k pln i nie odpuscilem - zlozylem reklamacje, ze przeciez ta usterka byla zglaszana na gwarancji w serwisie, ktory juz nie istnieje.decar troche pomogl i zaatakowalismy renault polska - sprawa sie ciagnela od lutego i wyjanila sie na poczatku lipca reno oddalo nam kase za naprawe - ale ja wykonywalem tygodniowo kilka telefonow do decara a oni dzwonili wtedy do reno polska i w koncu to dalo efekt

 

takie sprawy trzeba wymuszac na gwarancie bo niestety takie firmy robia wszystko zeby uniknac odpowiedzialnosci

 

 

 

 

0,5 roku lub trochę dłużej trwała moja wojna z Michelinem Polska za pośrednictwem Honda Motor Poland o wymianę opon 9tzw. ząbkowanie). Czego oni nie wymyślali???!?!?!

Że jeżdże samemu i tył za lekki, że zawieszenie wielowahaczowe, że polskie drogi, że dziurawe jezdnie, że Opel, Mercedes, Toyota, Renault, BMW także ząbkują.

Tak długo się naprzykrzałem, aż dopiąłem swego. Dali 4 nówki, które i tak wymieniłem na na takie, które mają tzw. bark zamknięty. Postęp w hałasie jest ale i tak Good Yeary poząbkowały się.

 

Nie odpuszczać. Nękać, męczyć na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...