Jump to content

Montaż klimatyzacji

Siela
 Share

Recommended Posts

Mam Legacy Turbo 1994 rok i chciałbym w nim zamontować klimę? Czy ma ktoś może takie doświadczenia za sobą i wie co i jak trzeba ogarnąć? Jest to w ogóle możliwe? Dzieki za wszelkie uwagi.

Klima-Car na ul. Granicznej 17a w Mysiadle. Nie slyszalem na nich narzekania a i blisko chyba masz do nich. Mysle, ze bez problemu ogarna temat. :cool:

Tak, firme znam ;) pewnie skończy się to wizytą u nich ale mysląłem, że może ktoś ma doświadczenia konkretnie z Legacem ;)

A ja kombinuje, żeby od Przmeqa z Legaca wymontować :mrgreen: ale jak nie bedzie mi chciał oddać to kto wie może bym się do Ciebie zgłośił po Twoją :D

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 3:43 pm ]

Instalacja powinna być p&p

tak uważasz? Też mi się tak wydaje bo to nie jest żaden climatronic żeby go trzeba było do kompa podpinać nie?

Mam Legacy Turbo 1994 rok i chciałbym w nim zamontować klimę? Czy ma ktoś może takie doświadczenia za sobą i wie co i jak trzeba ogarnąć? Jest to w ogóle możliwe? Dzieki za wszelkie uwagi.

przekładałem klimę do wolnego ssaka i jest to zabawa p'n'p: wszystkie wtyczki są na miejscu, nawet włącznik A/C jest ukryty pod zaślepką. Warto pamiętać o przełożeniu od dawcy przekaźników: 4 kwadratowe idą do puszki bezpieczników pod maską i jeden okrągły nad schowkiem pasażera.

A ja kombinuje, żeby od Przmeqa z Legaca wymontować

Pomyślimy, pogadamy... :mrgreen:

no trzeba będzie ;)

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 7:38 pm ]

przekładałem klimę do wolnego ssaka i jest to zabawa p'n'p: wszystkie wtyczki są na miejscu, nawet włącznik A/C jest ukryty pod zaślepką. Warto pamiętać o przełożeniu od dawcy przekaźników: 4 kwadratowe idą do puszki bezpieczników pod maską i jeden okrągły nad schowkiem pasażera.

wielkie dzięki za tą informacje :)