Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

i tak z innej beczki, zaopiekuję się semislickami w 225/45/17 tylko żeby druty nie wychodziły :P

To jakby ktoś miał 8 szt. to i ja poproszę....

 

 

 

jakby ktos chciał mam 2 continentale do oddania za dobre piwo ( 2 poległy na lubelskich dziurach) - dzis tak w okolicach wieczorynki albo dopiero w piatek/sobote bo zalegaja mi w piwnicy. Rocznika nie pamietam ale bieznika jeszcze coś tam jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak z innej beczki, zaopiekuję się semislickami w 225/45/17 tylko żeby druty nie wychodziły :P

To jakby ktoś miał 8 szt. to i ja poproszę....

 

 

 

jakby ktos chciał mam 2 continentale do oddania za dobre piwo ( 2 poległy na lubelskich dziurach) - dzis tak w okolicach wieczorynki albo dopiero w piatek/sobote bo zalegaja mi w piwnicy. Rocznika nie pamietam ale bieznika jeszcze coś tam jest .

Takich łopon to ja mam w ciul. Szukamy semi slicków :)

Ale dzięki za intencje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkich bólach, ale udało się w końcu przesłać filmiki... :dance:

 

Linka do playlisty

 

Ręce mię się częsły z nerwów, żeby nie było że z zimna... :rolleyes:;)

 

no i król nawrotów jest tylko jeden.... orange abarth.... ale jakość git malina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

federal fz-201 225/45R17 soft

ja już na nich nie będę jeździł, na te felgi zakładam drogówki...

dwie opony mają poprzeczne pęknięcia, dwóm kolejnym pewnie też się pojawią... ponoć taki standard federali...

dwie opony trochę bardziej zjechane niż pozostałe z racji za szybkiego wjeżdżania w zakręty, płużenia...

na moje oko mają 50 proc. zużycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

federal fz-201 225/45R17 soft

ja już na nich nie będę jeździł, na te felgi zakładam drogówki...

dwie opony mają poprzeczne pęknięcia, dwóm kolejnym pewnie też się pojawią... ponoć taki standard federali...

dwie opony trochę bardziej zjechane niż pozostałe z racji za szybkiego wjeżdżania w zakręty, płużenia...

na moje oko mają 50 proc. zużycie...

cena ???

może być na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkich bólach, ale udało się w końcu przesłać filmiki... :dance:

 

Linka do playlisty

 

Ręce mię się częsły z nerwów, żeby nie było że z zimna... :rolleyes:;)

 

no i król nawrotów jest tylko jeden.... orange abarth.... ale jakość git malina ;)

@PWEN zajebiaszczo Ci te nawroty wyszly :) pomimo ze masz przynich dziwne drgawki :) tor i cala reszta tez drzala :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkich bólach, ale udało się w końcu przesłać filmiki... :dance:

 

Linka do playlisty

 

Ręce mię się częsły z nerwów, żeby nie było że z zimna... :rolleyes:;)

 

no i król nawrotów jest tylko jeden.... orange abarth.... ale jakość git malina ;)

@PWEN zajebiaszczo Ci te nawroty wyszly :) pomimo ze masz przynich dziwne drgawki :) tor i cala reszta tez drzala :);)

Już nie mogę doczekać się Twojej video relacji z RSa przy podobnej pogodzie i cieplutkim wietrzyku :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkich bólach, ale udało się w końcu przesłać filmiki... :dance:

 

Linka do playlisty

 

Ręce mię się częsły z nerwów, żeby nie było że z zimna... :rolleyes:;)

 

no i król nawrotów jest tylko jeden.... orange abarth.... ale jakość git malina ;)

@PWEN zajebiaszczo Ci te nawroty wyszly :) pomimo ze masz przynich dziwne drgawki :) tor i cala reszta tez drzala :);)

Proponuję, żebyś sam przyjechał i zrobił lepsze, o ile w ogóle potrafisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się Twojej video relacji z RSa przy podobnej pogodzie i cieplutkim wietrzyku :yahoo:

Proponuję, żebyś sam przyjechał i zrobił lepsze, o ile w ogóle potrafisz. ;)

Teraz to już na pewno się nie pokarzę :blink::wacko:

bo zacząłem się obawiać o swoje życie lub zdrowie :krecka_dostal::cry:

 

:scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic: :scenic:

Obejrzałem jeszcze raz po tym objechaniu mnie i teraz jest perfekcyjnie :ok:

Amplituda drgań mojego ciała, wynikającego z poddania mnie działaniu silnego stresu, osiągnęła wartość amplitudy drgań ręki operatora sprzętu video, po czym jak zrównały się w fazach, otrzymałem obraz taki, że mmmmmmm :thumbup: , jakiego nikt nie zobaczy B) normalnie :puchar:

Młodzieży nie bulwersować się proszę :OO::drool::scenic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gforce, takich po środku to nie mają... chyba jakieś nieoryginalne mam :) skoro to też ma być ich znak rozpoznawczy :)

 

@Artur, na te felgi zakładam drogowe opony... jakbym miał drugie felgi 17-tki to bym ich nie sprzedawał... i teraz, mam dwie opcje...

1. kupować używane opony (drogówki, semi-slicki) na felgi 16-tki i je zdzierać do zera, jeździć wszędzie, nie patrzeć na opony...

2. kupić sobie felgi 18-tki, dla opon o szerokości 245 - bo takie są na moje oko najlepsze do A4 o tej masie... chuchać i dmuchać na te opony, jeździć tylko po ładnym i gładkim...

Edytowane przez SpalaczBenzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spalacz, coż tu dyskutować... jutro wieczorem podjadę wezmę... co Ci będą zalegać... aha Piacho... no to zapłacisz i też będzie.... :yahoo:

 

To co umowa stoi ? :D

 

co do nawrotów to zgadzam się z Państwem, to prawda są świetne, dokładne, wymierzone i poparte godzinami ćwiczeń oraz litrami potu.....

.... i to jedyna rzecz która mi jako tako wychodzi.... :) dzięki, miło bardzo usłyszeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nawrotów to zgadzam się z Państwem, to prawda są świetne, dokładne, wymierzone i poparte godzinami ćwiczeń oraz litrami potu..... .... i to jedyna rzecz która mi jako tako wychodzi.... :) dzięki, miło bardzo usłyszeć....

 

i zawsze się w TOP5 mieści...

strach pomyśleć, co będzie jak inne elementy zakupów w supermarkecie będą "jako tako" wychodzić.... :rolleyes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to przyznać,że ładnie,ale w czasie,gdy lecisz na łyżce dopompuj koksu pod maskę i trzymaj aż do strzału ze sprzęgła-nie będzie zamulenia i zatrzymania tylko płynny nawrót i pięękny dym z 3-4 opon :D

 

co do nawrotów to zgadzam się z Państwem, to prawda są świetne, dokładne, wymierzone i poparte godzinami ćwiczeń oraz litrami potu..... .... i to jedyna rzecz która mi jako tako wychodzi.... :) dzięki, miło bardzo usłyszeć....

 

i zawsze się w TOP5 mieści...

strach pomyśleć, co będzie jak inne elementy zakupów w supermarkecie będą "jako tako" wychodzić.... :rolleyes::D

 

nie zawsze nie zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to przyznać,że ładnie,ale w czasie,gdy lecisz na łyżce dopompuj koksu pod maskę i trzymaj aż do strzału ze sprzęgła-nie będzie zamulenia i zatrzymania tylko płynny nawrót i pięękny dym z 3-4 opon :D

 

co do nawrotów to zgadzam się z Państwem, to prawda są świetne, dokładne, wymierzone i poparte godzinami ćwiczeń oraz litrami potu..... .... i to jedyna rzecz która mi jako tako wychodzi.... :) dzięki, miło bardzo usłyszeć....

 

i zawsze się w TOP5 mieści...

strach pomyśleć, co będzie jak inne elementy zakupów w supermarkecie będą "jako tako" wychodzić.... :rolleyes::D

 

nie zawsze nie zawsze :D

haha :D no tak, zapomniałem, że parę razy był wesoły autobus... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spalacz, coż tu dyskutować... jutro wieczorem podjadę wezmę... co Ci będą zalegać... aha Piacho... no to zapłacisz i też będzie.... :yahoo:

 

To co umowa stoi ? :D

A Ty co?? Makler??? Wszystkie semi sliki skupujesz?? Podziel się trochę ;)

Tamte za czy paczki wziąłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...