Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

bo forki to najlepsze som :)

coniektorzy co zostawili forki na rzecz wanien niech żałują :)

a żałować będą jak hayabusa czy jak on tam nicka wpisal wrzuci fotki :twisted:

Ja tam niczego nie żałuję, wręcz przeciwnie: już dawno temu powinienem się przesiąść z trolejbusa :P

 

-- N, 15 sty 2012, 07:55 --

 

Apropo miejscówki to nie wiedziałem, że tam można se wjechać, dobrze wiedzieć bo blisko mam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niczego nie żałuję, wręcz przeciwnie: już dawno temu powinienem się przesiąść z trolejbusa :P

Dobra dobra :)

Apropo miejscówki to nie wiedziałem, że tam można se wjechać, dobrze wiedzieć bo blisko mam 8)

Jak to mówią u mnie w pracy: jak się da to się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DzikiDzik, szykuje się ekipa do Estonii ?

 

Tak.Zbroją sie w nowe tłoki i cylindry...Przygotowania na grubo :D

No to lipa, będziemy z przygotowaniami o tydzień ostrego treningu na torze w tyle... :(

 

Odbijecie sobie na rozpoczciu sezonu>Zabłsnołeś z brejdakiem że potajemnie obieżdzacie każdy tor pade dni przed zawodami.Co przynosi wymierne wyniki...Nos do góry tydzień w Estoni napewno napewno was nie zdeklasuje...

 

-- N sty 15, 2012 9:08 am --

 

Jadę na tor, o 11-12 powinienem już sie tam gnieździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, widziałem, a właściwie chciałem zobaczyć..... - taka impreza powinna startować (jazdy) najpóźniej o 12.00, a wyjeżdżałem przed 13.00; i tylko reperowali cały czas malucha przed linią Start :evil: Pomysł fajny, częstotliwość Sprintów też, ale organizacyjnie to trochę padaczka :x

 

Rozmawiałem chwilę z Kubą Jankowskim, potwierdził, że szkoły jazdy będą odbywać się możliwie często, w soboty i czasami także w niedziele; oby śnieg dopisywał.

 

Pozdrawiam nowo spotkanych forumowiczów (starych wyjadaczy też :P ) widzianych na torze, oraz na dojazdówce :wink: do toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijecie sobie na rozpoczciu sezonu>Zabłsnołeś z brejdakiem że potajemnie obieżdzacie każdy tor pade dni przed zawodami.Co przynosi wymierne wyniki...Nos do góry tydzień w Estoni napewno napewno was nie zdeklasuje...

Nie potajemnie tylko regularnie 8) Mam nadzieję, że do lanego poniedziałku sobie odbijemy i to mocno. Tylko żeby ta biała przeszkoda szybko zniknęła a nie zalegało do połowy marca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka świecka tradycja od lat
tak jest zawsze ? chyba istenieje wynajecia toru indywidualnie?? Nie widze lepszego rozwiazania zebrac 20 osob i wynajać tor. Jednak na letnich slabo subaru jezdzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijecie sobie na rozpoczciu sezonu>Zabłsnołeś z brejdakiem że potajemnie obieżdzacie każdy tor pade dni przed zawodami.Co przynosi wymierne wyniki...Nos do góry tydzień w Estoni napewno napewno was nie zdeklasuje...

Nie potajemnie tylko regularnie 8) Mam nadzieję, że do lanego poniedziałku sobie odbijemy i to mocno. Tylko żeby ta biała przeszkoda szybko zniknęła a nie zalegało do połowy marca :evil:

 

jest zima i śnieg ma być ,najlepiej po pachy :) mam nadzieje że w związku że pojawiła sie z miesięcznym opuźnieniem to utrzyma sie do połowy kwietnia.Dla mnie śnieg :D to dalszy rozwój w snowparkowaniu bo mam parcie na progres ,a i Subareta to jedyny właściwy pojazd na śniegowe warunki tak że nie ma co psioczyć :D

 

ps.potajemnie tzn. bez ustawki z kolegami a nie z niezgodnościa regulaminową :):):)

 

pozdrawiam spotkanych na torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy również filmy z imprezy, ujęcia aut marki Subaru.

 

Czerwone/Bordowe Subaru Impreza na UK tablicach - 9 ujęć

Subaru Legacy - 3 ujęcia

Czarne Subaru Impreza LU 9555R - 3 ujęcia

 

Wszystkie ujęcia z toru, podczas przejazdów.

 

 

Zainteresowane osoby zapraszam na PW

Pozdrawiam

Marcin S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam..... (starych wyjadaczy też :P ) widzianych na torze....

odpozdrawiamy :wink:

 

fakt, takie imprezy są męczące, zwłaszcza w zimie jak się wcześnie ciemno i zimno robi.

 

Ale ja zdążyłem:

1. pojechać wszystkie przejazdy (miałem trzech pilotów, najlepszy czas z sieklą :P

2. uratować małżeństwo i wyskoczyć między przejazdami pospacerować z Zuzią :P

zdjciezuzia.jpg

 

3. porobić pare fotek

 

http://www.flickr.com/photos/ligreq/set ... 51/detail/

 

mały teaser z dedykacją dla tego co kręci dobre czasy jedząc pączki na torze :mrgreen:

 

6703633573_7f513dc3a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...