Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

a masz lepszy pomysł? :roll: bo mnie już nogi w dupe włażą od tego stania na parkingu pod skansenem :roll:

Jakoś mi nie pasuje to miejsce na spot subaru.

Myślę, że masz rację, ale jak na razie trzeba się nie dawać i robimy tu gdzie napisane. Ale trzeba pokombinować z miejscem na następny raz, znaleźć jakąś dobrą knajpkę z parkingiem, może jakieś grill-żarcie?

 

Najlepiej się stoi "na winklu" :twisted::mrgreen:

to miejsce jest jedyne w swoim rodzaju, ma coś w sobie :idea::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pokombinować z miejscem na następny raz, znaleźć jakąś dobrą knajpkę z parkingiem,

 

A po co parking, chyba, że koleżanka zgłasza się do rozwożenia po domach zawianych współbiesiadników i nie chce długo iść po auto ...... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba pokombinować z miejscem na następny raz, znaleźć jakąś dobrą knajpkę z parkingiem,

 

A po co parking, chyba, że koleżanka zgłasza się do rozwożenia po domach zawianych współbiesiadników i nie chce długo iść po auto ...... :P

haha... to też :idea::mrgreen: ale mam raczej na myśli takie spoty żeby pooglądać te nasze subaraki, coś zjeść bo każdy głodny, i na spokojnie rozjechać się do domu :wink:

 

a spoty piwne to zupełnie inna bajka :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj spokój... tam każdy co chwilę trąbił

No niech Ci będzie, jesteś usprawiedliwiona :wink:

 

kiełbaskę z grilla w niedzielę przed 18 jak najbardziej wciagnę

Jeśli myślimy o tym samym miejscu, to wolałbym kiełbachy tam nie jeść :roll:. I boję się, że będę Cię musiał prosić o relację live via sms; mogę nie dostać wolnego :|

 

Ps. Niech Agata już myśli nad jakimś dobrym wytłumaczeniem, co robiła dziś przejazdem pod moim domem o 18.30 :wink:. No żeby tak bez pozdrowień bezceremonialnie przejechać koło mnie...Grrrr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo dobre wytłumaczenie:) moja ciotka chce kupić dom na lawendowej i dlatego przejeżdżałam koło Twojego domu nawet specjalnie zwolniłam, żebyś mnie zobaczył;)

Usprawiedliwiona. A Ty mnie widziałaś? Akurat wyłaziłem z garażu jak mi Legaś przed oczami przejechał...

 

Bez jaj, tak mało zawodów w tym roku i jeszcze będziesz coś opuszczał? No i już po meczu

No właśnie miałem napisać, że jednak będę miał wolne, bo sesja odwołana, a tu widzę że i mecz też przełożony. Eh, lato...

 

Q lub Q Juniora proszę o uświadomienie żony/mamy, że ten śmieszny koleś w jeszcze śmieszniejszej czapeczce, który jej słał ukłony jadąc rowerem dziś około 15.30 po ulicy Głównej, to byłem ja :). Szkoda, że refleksu zabrakło, bo bym przez mamę oddał Ci, Pawle, Twojego pendrive'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłego spota Joasi :twisted: "BRUDAS", Waraxe, Q-Juniorowi oraz Siekli.

:shock: :shock: :shock: :shock: to TY???? ale Ci się oberwie!!!! :evil: i to nie tylko ode mnie, bo miałam poparcie w moim niezadowoleniu tym podpisem :| :twisted::P

 

oczywiście pozdrawiam zespotowanych :mrgreen:

Agata, ja gnam na złamanie karku z Wawy specjalnie na spota a Ty się nawet nie pojawiłaś :roll: :wink:

 

Witamy!!!! Witamy!!!!! czyżby rodzina Q w komplecie na the Forum - pogratulować. :D

Również witam, ale jeszcze nie cała Familia :idea::mrgreen: jeszcze brakuje Miss Q którą miałam okazję dzisiaj poznać :wink: :D Pozdrawiam :)

 

Paweł, czujesz się prześladowany? :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe , bez uświadamiania wiedziałam kto pomyka Główną na rowerku - poznałam i też odpozdrowiłam, ale może trochę za późno...

Ooo, to bardzo mi miło, bo myślałem, że moje pozdrowienie zostało odebrane jako podziękowanie za zrobienie mi miejsca do bezkolizyjnego minięcia się na Głównej :). Oczywiście pozdrawiam, jak zwykle zresztą :wink: .

 

Dzięki za miłego spota Joasi "BRUDAS", Waraxe, Q-Juniorowi oraz Siekli.

Wzajemnie. I dla wszystkich (prócz Waraxe :mrgreen: ) też pozdrowienia.

 

Witamy!!!! Witamy!!!!! czyżby rodzina Q w komplecie na the Forum - pogratulować.

Jeszcze najmłodszy członek rodziny i będzie komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję wszystkim za spot ;)

 

Paweł, czujesz się prześladowany? :mrgreen::twisted:

 

Ani trochę... :mrgreen: , chociaż jak skręciliśmy na drogę w Motyczu to pomyślałem, że może jedziesz za mną na stację, o której mówiliśmy wcześniej tylko trochę bardziej okrężną drogą... :twisted::mrgreen: Trzeba było mnie nie wyprzedzać to bym Ci wreszcie pokazał, gdzie spotujemy z Tomkiem, a tak... no cóż... :P

A dawałem znać, żeby nie skręcać w lewo pod górkę... :roll: :mrgreen: Tak to jest jak się nie włącza kanału 19... :evil::mrgreen:

 

Nie mogłem się powstrzymać, musiałem :) a kto Ciebie niby poparł ? :P

 

Tomek, ja i... Pan ze srebrnego Forestera... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, czujesz się prześladowany? :mrgreen::twisted:

Ani trochę... :mrgreen: , chociaż jak skręciliśmy na drogę w Motyczu to pomyślałem, że może jedziesz za mną na stację, o której mówiliśmy wcześniej tylko trochę bardziej okrężną drogą... :twisted::mrgreen: Trzeba było mnie nie wyprzedzać to bym Ci wreszcie pokazał, gdzie spotujemy z Tomkiem, a tak... no cóż... :P

A dawałem znać, żeby nie skręcać w lewo pod górkę... :roll: :mrgreen: Tak to jest jak się nie włącza kanału 19... :evil::mrgreen:

no to fajnie :mrgreen: miałam skręcić w Kraśnicką, ale przypomniało mi się że w Waszą stronę jest ładniejsza droga więc poleciałam na około :mrgreen: i wylądowałam na tym orlenie co chciałam :lol: chociaż od Hanesco leciałam już na rezerwie... :twisted::lol:

a ja myślałam, że mnie tak ładnie żegnasz długimi :roll: :lol: następnym razem mi pokażesz :idea: będę Cię odprowadzać do domu po każdym spocie :lol::mrgreen:

ej no... miałam włączony 19 kanał, ale Ty nie miałeś cb na wierzchu :P:mrgreen:

 

Nie mogłem się powstrzymać, musiałem :) a kto Ciebie niby poparł ? :P

Tomek, ja i... Pan ze srebrnego Forestera... :twisted::mrgreen:

no właśnie 8) :twisted:

on był taki bardziej zielonkawy... :roll: ten Forester :mrgreen::P

 

-- Pt lip 01, 2011 9:56 pm --

 

Jaki Pan ze srebrnego Forka ?? co tam się działo ??

była moja złość na osobnika co mi nabazgrał coś na mojej Wiśni :evil: jak porysowałeś to nogi z dupy... i tyle Cię widzieli :twisted::P:mrgreen:

a pan z Forka powiedział, że mi pomoże w unieszkodliwianiu osobnika co tak nieładnie się zachował w stosunku do mojego wozidła :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on był taki bardziej zielonkawy... :roll: ten Forester :mrgreen::P

ups, sorry... :oops::mrgreen:

 

Miałem CB, ale antena leżała w bagażniku... Mimo wszystko powinno działać na takim krótkim odcinku... :P

no to fajnie :mrgreen: miałam skręcić w Kraśnicką, ale przypomniało mi się że w Waszą stronę jest ładniejsza droga więc poleciałam na około :mrgreen: i wylądowałam na tym orlenie co chciałam :lol: chociaż od Hanesco leciałam już na rezerwie... :twisted::lol:

a ja myślałam, że mnie tak ładnie żegnasz długimi :roll: :lol: następnym razem mi pokażesz :idea: będę Cię odprowadzać do domu po każdym spocie :lol::mrgreen:

 

Będzie mi bardzo miło.... :mrgreen: Na pewno dzisiejsza trasa byłą bardziej ekonomiczna niż ruszanie i hamowanie na Kraśnickiej... :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU napisał(a):

Jaki Pan ze srebrnego Forka ?? co tam się działo ??

 

była moja złość na osobnika co mi nabazgrał coś na mojej Wiśni :evil: jak porysowałeś to nogi z dupy... i tyle Cię widzieli :twisted::P:mrgreen:

a pan z Forka powiedział, że mi pomoże w unieszkodliwianiu osobnika co tak nieładnie się zachował w stosunku do mojego wozidła :twisted: :twisted: :mrgreen:

 

Nie porysował bo malował opuszkiem palca a i tak potem tego brudu nie mógł zmyć :P a tam nie ładnie się zachował, ja po prostu chciałem na kawałku twojej wiśni odkryć jej piękny lakier :shock: i pokazać go światu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups, sorry... :oops::mrgreen:

a podobno taki z Ciebie artysta... :twisted::mrgreen: :wink:

 

Miałem CB, ale antena leżała w bagażniku... Mimo wszystko powinno działać na takim krótkim odcinku... :P

hmm może działało tylko, że nie spodziewałam się Ciebie usłyszeć w radyjku to nie bardzo się wsłuchiwałam? :idea::lol::mrgreen:

 

Będzie mi bardzo miło.... :mrgreen: Na pewno dzisiejsza trasa byłą bardziej ekonomiczna niż ruszanie i hamowanie na Kraśnickiej... :twisted: :twisted: :mrgreen:

no to mamy konstruktywny plan :idea::mrgreen: oj chyba masz racje... :roll: w moim wykonaniu nie byłby to ekonomiczny przejazd :twisted::lol: chociaż jakbym dobrze docisnęła to trafiłabym, jak zwykle :mrgreen: , na falę zielonych :idea::mrgreen::mrgreen:

lecąc za Motyczem machnęłam się na którymś skrzyżowanku, i zamiast wylecieć, jak planowałam, wojciechowską to wyniosło mnie aż na trasę do kraśnika :lol::mrgreen:

 

-- Pt lip 01, 2011 10:15 pm --

 

Marcin LU napisał(a):

Jaki Pan ze srebrnego Forka ?? co tam się działo ??

 

była moja złość na osobnika co mi nabazgrał coś na mojej Wiśni :evil: jak porysowałeś to nogi z dupy... i tyle Cię widzieli :twisted::P:mrgreen:

a pan z Forka powiedział, że mi pomoże w unieszkodliwianiu osobnika co tak nieładnie się zachował w stosunku do mojego wozidła :twisted: :twisted: :mrgreen:

 

Nie porysował bo malował opuszkiem palca a i tak potem tego brudu nie mógł zmyć :P a tam nie ładnie się zachował, ja po prostu chciałem na kawałku twojej wiśni odkryć jej piękny lakier :shock: i pokazać go światu :)

Tomek i ja mieliśmy inne zdanie na ten temat :P zresztą Paweł nam przytakiwał... :twisted: :wink:

 

jak chciałeś go zobaczyć to trzeba było trochę pokicać dookoła wozidła bo na dachu był całkiem czysty :idea::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam ja taki zgrywus jestem troszkę, w każdym razie teraz masz bodziec żeby przed weekendem go przemyć, bo przecież nie będziesz jeździła z napisami na aucie :)

hahaha... :lol::mrgreen:

 

Paweł, jak myślisz? zmywać te wszystkie napisy z wozidła czy się z tym obnosić? :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno taki z Ciebie artysta... :twisted::mrgreen: :wink:

A to akurat nie ja powiedziałem... :twisted::mrgreen:

 

lecąc za Motyczem machnęłam się na którymś skrzyżowanku, i zamiast wylecieć, jak planowałam, wojciechowską to wyniosło mnie aż na trasę do kraśnika :lol::mrgreen:

 

To troszkę nadrobiłaś... tzn wybrałaś jeszcze bardziej ekonomiczną drogę... :twisted::lol:

 

Paweł, jak myślisz? zmywać te wszystkie napisy z wozidła czy się z tym obnosić? :mrgreen::twisted:

 

Z tą ładną, głęboką, równo napisaną sentencją na tylnej klapie możesz się obnosić... :mrgreen: No ale ten bok.... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat nie ja powiedziałem... :twisted::mrgreen:

ale przyjąłeś to milczeniem, a wszyscy wiemy co to oznacza... :mrgreen: :wink: :twisted:

To troszkę nadrobiłaś... tzn wybrałaś jeszcze bardziej ekonomiczną drogę... :twisted::lol:

 

oj bo jak już się dobrze rozpędziłam, to szkoda było używać hamulców :lol::mrgreen: a na serio nie zauważyłam skrzyżowanka na którym miałam skręcić :roll: :oops: może następnym razem mnie podprowadzisz? :mrgreen:

 

Z tą ładną, głęboką, równo napisaną sentencją na tylnej klapie możesz się obnosić... :mrgreen: No ale ten bok.... :roll: :mrgreen:

no właśnie... :roll: :|

 

a tutaj dla nie wtajemniczonych :mrgreen:

 

bok :roll: :| :mrgreen: :wink:

20110701750.jpg

 

tył :twisted::twisted::twisted::mrgreen: 8) :lol:

dsc0757x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...