Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

doszliśmy do porozumienia, że to był muwołwer a nie golf

ano tak, zapomniałem - przepraszam jeśli uraziłem :P

doszliśmy do porozumienia, że to był muwołwer a nie golf

ano tak, zapomniałem - przepraszam jeśli uraziłem :P

Naleśnik grabi sobie na całym forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PWEN auto już zdiagnozowane? A tak mi przyszło do głowy - pożyczyłeś auto kobiecie, myślisz, że może to mieć jakiś związek. B)

 

zaraz zadzwonię do lekarza to się może coś dowiem... co do kobiety to tutaj jestem spokojny... to chyba ja nie umiem jeździć tylko warczę i burczę... :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PWEN auto już zdiagnozowane? A tak mi przyszło do głowy - pożyczyłeś auto kobiecie, myślisz, że może to mieć jakiś związek. B)

 

zaraz zadzwonię do lekarza to się może coś dowiem... co do kobiety to tutaj jestem spokojny... to chyba ja nie umiem jeździć tylko warczę i burczę... :yahoo:

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika zielonego Legacy kombi który wczoraj około 16 zaparkował obok mnie na Wojciechowskiej

i dzisiejsze przed 8 dla kierownika czarnej wanny na Morwowej --machane było z odzewem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w swoim archiwum i znalazłem takie cacuszku, to w temacie "poległych Subaryn" i wspomnianych wcześniej często występujących zawieszeniach systemu Windows w niektórych modelach Audi. :P

 

 

post-3412-0-74783000-1363688190_thumb.jpg

 

 

jak widzimy rozwiązaniem problemu w takich sytuacjach jest podpięcie samochodu Subaru Impreza najlepiej grubym kablem do gniazdek komputera Audi w przedniej lub tylnej części auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wydało się, trochę mu tej "przewagi dzięki technologi" shakowałem, ale i tak mam problemy bo Atari w mojej Imprezie nie nadąża z przeliczeniami i niektóre całki i logarytmy muszę przeliczać ręcznie podczas jazdy.

Edytowane przez plejadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...