Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jest groźba karalna, jeżeli się nie mylę...

jak zwykle jesteś strasznie drobiazgowy... :roll:

 

haha, czyli nawet się nie zainteresowałaś, tylko w ciemno przeprosiłaś i poszłaś :?: :shock:

no jak nie, przeprosiłam go od razu na torze, a potem po zakończonej jeździe

 

Drogi Plejadku i Plejadku Jr. chciałem przeprosić za zachowanie mojego drugiego pilota i obiecać, że postawię go do pionu, żeby to się więcej nie powtórzyło.

:roll: :oops: ... na co mi to było?... teraz mnie pewnie wyśle do kąta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle jesteś strasznie drobiazgowy... :roll:

:mrgreen:

 

no jak nie, przeprosiłam go od razu na torze, a potem po zakończonej jeździe

no ja wiem, ale nie zainteresowałaś się, czy wszystko ok :P

 

:roll: :oops: ... na co mi to było?... teraz mnie pewnie wyśle do kąta :evil:

chciała byś do kąta :twisted: policzymy się na osobności :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, ale nie zainteresowałaś się, czy wszystko ok :P

był ok, a przynajmniej tak wyglądał :wink:

a mnie boli kark, ale Ciebie to już nie interesuje! :evil::P

 

chciała byś do kąta :twisted: policzymy się na osobności :twisted: :twisted:

:shock: Boże... znowu strach się bać :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było dzisiaj na tych gokartach :) jak wracam z wyjazdu to organizujemy jakiś kolejny wypad :)

serdecznie pozdrawiam Joanna7f, Marcin LU i Plejadek spotkanych w Olimpie oraz Waraxe spotkanego na Skowronkowej :) śliczny jest ten Twój piesek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wybaczone :mrgreen: :wink:

 

fajnie było dzisiaj na tych gokartach :) jak wracam z wyjazdu to organizujemy jakiś kolejny wypad :)

jestem zdecydowanie za :!: od razu zaklepuje sobie gokart nr 3 bo nie zrobiłam sobie na nim krzywdy :idea::mrgreen:

Powinnaś w ochraniaczach jeździć na tych gokartach :) może wtedy nie narzekałabyś, że coś Ci się stało :P

 

-- Cz lip 07, 2011 12:33 am --

 

ok, wybaczone :mrgreen: :wink:

 

fajnie było dzisiaj na tych gokartach :) jak wracam z wyjazdu to organizujemy jakiś kolejny wypad :)

jestem zdecydowanie za :!: od razu zaklepuje sobie gokart nr 3 bo nie zrobiłam sobie na nim krzywdy :idea::mrgreen:

Powinnaś w ochraniaczach jeździć na tych gokartach :) może wtedy nie narzekałabyś, że coś Ci się stało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie boli kark, ale Ciebie to już nie interesuje! :evil::P

coś mówiłaś? :mrgreen:

 

:shock: Boże... znowu strach się bać :P:mrgreen:

:twisted::twisted:

świnia... :twisted::mrgreen:

 

Powinnaś w ochraniaczach jeździć na tych gokartach :) może wtedy nie narzekałabyś, że coś Ci się stało :P

ale po dzisiejszych gokartach nie narzekałam :!: 8)

 

strasznie narzeka, co? i ciągle :mrgreen: :mrgreen:

ty łobuzie!!! jak Ci poprzetrącam zderzaki w Forfiterze to będziesz inaczej śpiewać... :twisted::P:mrgreen:

albo pacnę Cię w to Twoje czerwone pierdzikółko to nie wyjdziesz z tego żywy :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

 

okropnie :) dzisiaj nawet nie chciała jeździć bo coś narzekała, że noga ją boli :P

pojechałam i byłam zadowolona :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świnia... :twisted::mrgreen:

a ja jestem Artur, bardzo mi miło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ale po dzisiejszych gokartach nie narzekałam :!: 8)

muszę zapamiętać tę datę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ty łobuzie!!!

zaczyna się ciekawie :mrgreen:

 

jak Ci poprzetrącam zderzaki w Forfiterze to będziesz inaczej śpiewać... :twisted::P:mrgreen:

już Cie ktoś ubiegł jakiś czas temu na jakimś parkingu i mi sam poprzetrącał :mrgreen:

 

albo pacnę Cię w to Twoje czerwone pierdzikółko to nie wyjdziesz z tego żywy :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

jest bezpieczniejsze od większości suvów, więc wara od gwiazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem Artur, bardzo mi miło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

coś tu strasznie chrumka, weźcie to to wyprowadźcie bo ubiję... :twisted:

 

muszę zapamiętać tę datę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chociaż tą jedną będziesz pamiętał :roll:

 

zaczyna się ciekawie :mrgreen:

skończy się jeszcze lepiej... :twisted::mrgreen:

 

już Cie ktoś ubiegł jakiś czas temu na jakimś parkingu i mi sam poprzetrącał :mrgreen:

kwiaty mu trzeba podesłać :idea::mrgreen:

 

jest bezpieczniejsze od większości suvów, więc wara od gwiazdy :mrgreen:

ale nie od Wiśni :twisted::twisted::twisted: strzeż się, bo nie znasz dnia ani godziny... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu strasznie chrumka, weźcie to to wyprowadźcie bo ubiję... :twisted:

tego suchara nie zrozumiałem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

chociaż tą jedną będziesz pamiętał :roll:

jak na razie to Ty zapominałaś o jednej i to ja musiałem Ci przypominać :mrgreen:

 

kwiaty mu trzeba podesłać :idea::mrgreen:

wybacz, nie znam adresu :mrgreen:

 

ale nie od Wiśni :twisted::twisted::twisted: strzeż się, bo nie znasz dnia ani godziny... :twisted::mrgreen:

tia....

 

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legasia Kombi ze świnka na Piastowskiej o 18.15 a dokładnie jak wjeżdżał w piastowską ja stałem pod apteką 50 m wyżej ale mnie nie widział :)

Pozdrawiam również Agatę na Warszawskej

odpozdrawiam -nastepnym razem obiecuje poprawę będę się rozglądał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody plejadek cały i zdrowy, ten drugi starszawy też się jakoś trzyma :mrgreen: ......... po subarowym spocie pojeździliśmy jeszcze gratisowo :P od 19.00 do 21,30 w ramch ligi cartmax - tym razem "laitowo" bez napinki . Mimo, że z młodym mamy wprawę, prawie 3 godziny na kartach odcisnęło swoje piętno. Dziewczyny, jak to wam powiedzieć, jazda z wami to czysta przyjemność w porównaniu z walką na noże podczas ligi - tam zepchnięcie na bandę określa się jako walkę o pozycję :mrgreen: a hamowanie na plecach innego zawodnika to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie czasy kręciliście na lidze ? bo podczas spotu byłem z siebie dumny bo niecałą 1/10 s. byłem słabszy od plejadka :) ale jak się potem chłopcy rozkręcili to pewnie i 26,5 osiągnęli, jak nie lepiej

 

-- Pt lip 08, 2011 7:26 pm --

 

Pozdrawiam siwego Legasia ze świnkami na LZA na Kraśnickiej :) machane było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Gforcea z którym konwojowaliśmy się do Ułęża i trochę po Ułężu :mrgreen: szkoda, że Nexia ucierpiała :|

 

i pozdrowienia dla Plejadka spotkanego dzisiaj w Ułężu :) dzięki za przejażdżkę na prawym, było super :!: :D

 

jak podjechałeś na tor to akurat zaczynałam ćwiczenia z Czwartkiem, zauważyłam Twojego niebieskiego na złotych i wydarłam się, znaczy się zareagowałam bardzo entuzjastycznie :mrgreen: , "O!! Plejadek!!!" :mrgreen:

Bartek zdenerwował się, co się stało więc szybko się wytłumaczyłam, że to znajomy z Lublina :roll: śmiał się ze mnie przez to :oops: :roll: :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, pozdro dla szybkiej kierowniczki ;]

tak mi sie przypomnialo, nie wiem czy widzialas ta rozkladajaca sie suszarke po prawej stronie jak wyjezdzalismy z kocka?

nexia w przyszlym tygodniu bedzie smigac, zadzwonilem do strong-flexa i poskarzylem sie na ich tuleje, powiedzieli, ze nie uwierza do puki nie przesle resztek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, pozdro dla szybkiej kierowniczki ;]

:roll: następnym razem się poprawię :mrgreen: ale dzięki temu, pomimo mojej pomyłki przy dojeździe, byliśmy na miejscu punkt 10 8)

 

tak mi sie przypomnialo, nie wiem czy widzialas ta rozkladajaca sie suszarke po prawej stronie jak wyjezdzalismy z kocka?

widziałam :roll: ale dopiero jak do nich dojechaliśmy, dlatego tylko na chwile przyłożyłam nogę do hamulca ale na budziku i tak było 110 :mrgreen::lol:

 

na cibiku nikt nic nie mówił... dopiero jakiś kilometr dalej ktoś się ocknął i zaczął nawijać o suszarce na wylocie... :roll:

 

-- So lip 09, 2011 8:00 am --

 

Czy ktoś jest zainteresowany szkoleniem przeznaczonym dla właścicieli samochodów z silnikiem Boxer Diesel ?

 

Tutaj znajdziecie niezbędne informacje: http://szkolenia.sjs.pl/klienci-indywidualni/szkolenia-dla-wascicieli-boxer-diesel

 

To szkolenie jest całkowicie darmowe :idea: jeżeli ktoś jest zainteresowany, to wysyłajcie zgłoszenia!!!

Właśnie dostałam maila z informacją, że najbliższy termin jest 26.07 na Torze Kielce w Miedzianej Górze.

 

ja się wybieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...