Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

joanna7f, MarcinLU jeżeli nie macie wykupionej licencji, musicie rezerwować kartingi telefonicznie, jeżeli organizujecie spota kartingowego lepiej jest zadzwonic i zarezerwować go-karty na konkretną godzine nawet dzień wcześniej.

a ja zaczynam mieć lekkie wątpliwości co do mojego jutrzejszego uczestnictwa w jeździe bo jestem lekko kontuzjowana po atrakcjach dnia wczorajszego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla całej familii Q, a największe dla kierowcy Vectry, z którym sobie pomrugaliśmy długimi w Uniszowicach o 13.40. W tym deszczu nie widziałem kto prowadził...

 

 

 

Odpozdrawiam i cała familia też :D Jak tylko wyjechałeś z zakrętu, to Twoja świnka na lusterku dawała nam znaki :mrgreen: trudno bylo nie zauważyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legasia Kombi ze świnka na Piastowskiej o 18.15 a dokładnie jak wjeżdżał w piastowską ja stałem pod apteką 50 m wyżej ale mnie nie widział :)

Pozdrawiam również Agatę na Warszawskej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR ZAREZERWOWANY na 18 będziemy jeździć 20 min. Na 19 sięnie dało bo od 19 do końca dnia tor jest zamknięty bo jest ta uroczystość wielce podniosła :P

Wpiszcie się na listę kto będzie oprócz tych którzy już na niej są :) no chyba że ktoś z listy jednak odpada to też dajcie znać

1 Marcin Lu

2 Joanna 7f

3 Agata

4 Plejadek

5 Mały Plejadek :) który i tak pozamiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Waraxea zespotowanego dzisiaj na Rozmarynowej :wink: miło było poznać słynną Olę :)

 

Marcin LU, Waraxea wykreśl z jutrzejszych gokartów bo ma sesję foto o tej godzinie a później praca więc nie ma jak wpaść na spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam i cała familia też Jak tylko wyjechałeś z zakrętu, to Twoja świnka na lusterku dawała nam znaki trudno bylo nie zauważyć

Właśnie uświadomiłem sobie, że na lustro muszę się patrzeć, bo przecież Vectra też oklejona. A ja zawsze na numer rejestracyjny się gapię, czy to Wy czy nie Wy...

 

Pozdrowienia dla Waraxea zespotowanego dzisiaj na Rozmarynowej miło było poznać słynną Olę

Hahaha, Ola powiedziała, że miło było poznać słynną Asię :mrgreen:. Bo ciągle gadam, że Asia koszulki, bo Asia Plejady, itd :)

 

Marcin LU, Waraxea wykreśl z jutrzejszych gokartów bo ma sesję foto o tej godzinie a później praca więc nie ma jak wpaść na spota...

Dokładnie i niestety to prawda. Do tego jeszcze dziś mi się na głowę inne obowiązki zwaliły, więc do końca tygodnia żaden gokart wieczorem by mi nie wypalił :|

 

EDIT: Asia, dzięki!!!

 

Marcin LU :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również Agatę na Warszawskej

odpozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jutro:) Asiu, Marcinie spotykamy się jakoś wcześniej na sławinku i lecimy razem do olimpu czy widzimy się od razu na miejscu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również Agatę na Warszawskej

odpozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jutro:) Asiu, Marcinie spotykamy się jakoś wcześniej na sławinku i lecimy razem do olimpu czy widzimy się od razu na miejscu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata, możemy się spotkać pod botanikiem gdzieś tak 17.45 i pojechać konwojem.

O taaakim

dobrze :) już kombinuje kilka samochodów, które będą nas eskortować :P 8)

tylko pocffaniakujcie trochę tak jak my ostatnio z Agatą na Solidarności - lawirowanie między wozidłami siedząc na ogonie, niech ludzie się was naprawdę boją... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :mrgreen:

co poniektórzy(re) znają już temat

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

Impreza integracyjna ,wypad do piaskownicy dla dużych dzieci

Jest bliżej Lublina podobna (trochę bardziej wymagająca) piaskownica w kopalni piachu w Rokitnie. Tylko nie wiem czy samochodami wpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny naprawdę dają radę.

pod warunkiem, że w kogoś nie wjeżdżają :roll: :oops::mrgreen:

no i komu tym razem zasunęłaś? :roll:

co tym razem :?: ostatnio to jakiś facet we mnie wjechał a nie ja w niego :evil:

 

dzisiaj Młody Plejadek mnie wyprzedził, a że było to między zakrętami to tak nie do końca zdążyłam wyhamować :roll: :P

 

A ja nie zdazylem niestety, ale widzialem, ze i tak byl komplet.. :) moze nastepnym razem, albo jakies spoty indywidualne.

to byłeś w Olimpie? bo rozmawialiśmy później, że ktoś podobny do Ciebie stał przez chwilę przy barierce ale nie byliśmy do końca pewni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tym razem :?: ostatnio to jakiś facet we mnie wjechał a nie ja w niego :evil:

 

dzisiaj Młody Plejadek mnie wyprzedził, a że było to między zakrętami to tak nie do końca zdążyłam wyhamować :roll: :P

patrzcie jakie to się drażliwe zrobiło :mrgreen: ale nie zrobiłaś nic Plejadkowi Junior mam nadzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jakie to się drażliwe zrobiło :mrgreen: ale nie zrobiłaś nic Plejadkowi Junior mam nadzieje?

co drażliwe, gdzie drażliwe :evil: chcesz oberwać?? :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

 

chyba nie zrobiłam :? bo wykręcił, oczywiście, najlepsiejszy czas 8)

przeprosiłam go kilka razy więc jest chyba ok :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co drażliwe, gdzie drażliwe :evil: chcesz oberwać?? :twisted::mrgreen::mrgreen:

to chyba jest groźba karalna, jeżeli się nie mylę...

 

chyba nie zrobiłam :? bo wykręcił, oczywiście, najlepsiejszy czas 8)

przeprosiłam go kilka razy więc jest chyba ok :mrgreen: :wink:

haha, czyli nawet się nie zainteresowałaś, tylko w ciemno przeprosiłaś i poszłaś :?: :shock:

 

Drogi Plejadku i Plejadku Jr. chciałem przeprosić za zachowanie mojego drugiego pilota i obiecać, że postawię go do pionu, żeby to się więcej nie powtórzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...