Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Waraxe, masz skasowaną furę, więc może jesteś zainteresowany mocno doinwestowanym, bardzo mało jeżdżonym, czarnym lanosem sti z Motycza?

 

Mówisz o wypożyczeniu (jako auto zastępcze) czy kupnie? :) . Bo jeśli to drugie to obawiam się, że nie mam drobnych :twisted: . Krzysztof C. sprzedaje swoje STI?

Mówię o kupnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ponownie pozdrowienia dla Q, tym razem nie wyjątkowo na trasie Lublin - Motycz, a w Natalinie pod Multivaciem. Nie czujesz się śledzony? :twisted::P

 

No, no...

Ale mogę powiedzieć: dwa razy PUDŁO!!!!! :mrgreen:

 

Specjalnie..... "gubię ogon" dając forka innym kierowcom; wczoraj jeździł Q-junior, dzisiaj moja druga, ładniejsza połowa, a jutro.....nie zdradzę :twisted: i tak zawsze....

 

Widzę, ze mamy o czym pogadać podczas spotu, we wtorek 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ponownie pozdrowienia dla Q, tym razem nie wyjątkowo na trasie Lublin - Motycz, a w Natalinie pod Multivaciem. Nie czujesz się śledzony? :twisted::P

 

No, no...

Ale mogę powiedzieć: dwa razy PUDŁO!!!!! :mrgreen:

 

Specjalnie..... "gubię ogon" dając forka innym kierowcom; wczoraj jeździł Q-junior, dzisiaj moja druga, ładniejsza połowa, a jutro.....nie zdradzę :twisted: i tak zawsze....

 

Widzę, ze mamy o czym pogadać podczas spotu, we wtorek 8)

 

pozdrawiam

 

Aż się boję myśleć o czym będziemy rozmawiać :). Nikogo z Państwa Q nie śledzę, wszystko kwestia przypadku. Na Forka nie poluję, mój target to STI. Ale jakby F. zginął (tfu tfu) to pewnie będę pierwszy na liście podejrzanych :twisted:. Na rodzinę też nie doniosę, wręcz przeciwnie, pochwalę :wink: - Junior wczoraj grzecznie 50 km/h przez Uniszowice, a dziś małżonka ładnie zaparkowała. Jutro pewnie znów pozdrowię; będę miał trzy wycieczki z/do Motycza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior wczoraj grzecznie 50 km/h przez Uniszowice

 

:mrgreen:

 

Wreszcie ktoś może potwierdzić, że jeżdżę z przepisową prędkością :D

Nie ma się czym chwalić :P

 

Junior musi tak mówić, bo inaczej zamiast Forka musiałby umawiać się ( jak Waraxe ) :P z np. kierowcą "czerwono-zielono-kremowej strzały" z nr 79 :twisted: co prawda bardzo wygodnej, bo zabierającej ( o stałych porach) kilkudziesięciu pasażerów :mrgreen:

 

Waraxe, czym Ty tak kursujesz :shock: :?: ...strach z domu wyjść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, z tego co pamiętam, pozdrawiałem już - z pozycji rowerzysty, pasażera autobusu linii nr 85 i z bodaj pięciu samochodów (chronologicznie: Audi, Nissan, Mercedes, Renault, Lexus). Tak więc, nie znasz dnia, ani godziny...Teraz pozostaje mi tylko pozdrowić z pociągu i samolotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mu napisze smsesa :)

Dzieki za sms- postaram sie być

 

 

DAKO61, co prawda to nie ten wątek, ale jako "swieżynkę" pozdrawiamy :lol:

 

czyżby stuprocentowy forumowicz (posiadacz jedynie słusznej marki) :?: oględziny imprezy wyszły :wink: pozytywnie :?:

 

-- 11 wrz 2010, 11:53 --

 

Q, z tego co pamiętam, pozdrawiałem już - z pozycji rowerzysty, pasażera autobusu linii nr 85 i z bodaj pięciu samochodów (chronologicznie: Audi, Nissan, Mercedes, Renault, Lexus). Tak więc, nie znasz dnia, ani godziny...Teraz pozostaje mi tylko pozdrowić z pociągu i samolotu :D

 

Waraxe, ........Audi, Nissan, Mercedes, Renault, Lexus...... - nie szkoda Ci drobnych :?: Lepiej od razu jadąc przez Motycz linią nr 85 zajedź pod znany adres i wyjedziesz czarnym STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q, Audi - sprzedane. Nissan - lekko obity. Merc - w rodzinie, ale nie mój. Dwa pozostałe - kolegów. I żeby Ci się podlizać :P - bardziej podoba mi się inne czarne Subaru, druga strona drogi prowadzącej do Motycza, jakieś 200m dalej od wjazdu do Krzysztofa C. :wink:

I coś się uczepił tego "85" :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mu napisze smsesa :)

Dzieki za sms- postaram sie być

 

 

DAKO61, co prawda to nie ten wątek, ale jako "swieżynkę" pozdrawiamy :lol:

 

czyżby stuprocentowy forumowicz (posiadacz jedynie słusznej marki) :?: oględziny imprezy wyszły :wink: pozytywnie :?:

 

-- 11 wrz 2010, 11:53 --

Niestety jeszcze nadal sfera poszukiwań Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy się tam spotykacie, że może zmienimy wątek na Motycz spoty... :mrgreen:

 

Tyle razy ja z Tobą w jednym sektorze na Zygmuntowiskich, że może jednak wątek Speedway Spoty? :P Do zobaczenia jutro :wink:

 

Ps. Pozdrowienia dla rodzinki z bordowego Citroena Berlingo, która "przyatakowała" mnie dziś pod Skansenem pytaniem: czy mam w tym (nissanie) silnik subaru, skoro świnka na lusterku? :) . Rodzina podobno porusza się oświniaczonym Forestem. Niniejszym pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy się tam spotykacie, że może zmienimy wątek na Motycz spoty... :mrgreen:

 

 

Jakby to ładnie ująć.... spotkania są dość jednostronne :mrgreen: i jak widać po wpisach "nie odbywają" się tylko w Motyczu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spot można zaliczyć do udanych. :wink: Szkoda tylko, że nie wszyscy dotarli... :(

 

 

Skoro już kolejne spotkanie odbywa się na torze, co byście powiedzieli na nowy wątek na forum - Lubelska Forumowa Liga Gokartowa, gdzie można wrzucać fotki, czasy, itp...?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spot można zaliczyć do udanych. :wink: Szkoda tylko, że nie wszyscy dotarli... :(

 

 

Skoro już kolejne spotkanie odbywa się na torze, co byście powiedzieli na nowy wątek na forum - Lubelska Forumowa Liga Gokartowa, gdzie można wrzucać fotki, czasy, itp...?? :)

 

 

Tym bardziej , że podczas miłej konwersacji z właścicielem toru otrzymaliśmy zapewnienie, że dla naszej grupy (forumowiczów, posiadaczy subarynek i oczywiście "uczestników Ligi") pojawią się zniżki na korzystanie z toru :lol: Będą chętni i zainteresowani? Może , tak jak proponuje plejadek warto tworzyć listę uczestników przed takimi spotami? Jeżeli zbierzemy się przynajmniej w takiej ilości jak wczoraj ( pmlody, plejadek, dako61, Q-Junior, właściciel toru :twisted: , Q) - to chyba warto...

Jak będzie odzew z Waszej strony, zrobię ponownie rezerwację i pojeździmy :twisted:

 

-- 15 wrz 2010, 06:37 --

 

a robil ktos fotki?? :roll:

 

pmlody,tym razem chyba nie,

ale są czasy, które możemy wrzucić do nowego wątku (skany); potraktujemy je jako nieoficjalne, treningowe :mrgreen: i wątek sam się zacznie :twisted:

 

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...