Skocz do zawartości

Rajd Lotos Baltic Cup - by vert ,,0,,


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vert - fajnie masz... gratuluje sezonu w "0" - ciekawe doswiadczenie, no i duzo sie nauczysz, zobaczysz i przezyjesz :) Zycze wielu atrakcji, ale takich milych i bezpiecznych, Ty wiesz o czym mysle.. :)

Pozdrowienia z zalanego Bielska przesylam wszystkim, dzialo sie tu dzisiaj, oj dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - fajnie masz... gratuluje sezonu w "0" - ciekawe doswiadczenie, no i duzo sie nauczysz, zobaczysz i przezyjesz :) Zycze wielu atrakcji, ale takich milych i bezpiecznych, Ty wiesz o czym mysle.. :)

Pozdrowienia z zalanego Bielska przesylam wszystkim, dzialo sie tu dzisiaj, oj dzialo :)

 

Ja też gratuluję, żeby nie było OT, i przy okazji pytanie do Zdziska w temacie kamery, dostępna od zaraz? Może bym nabył na Cynę.... :lol: cena dla sportu... :?: :cool:

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 7:33 pm ]

Aha, chłopaki, a kto to jest ten Karkonowski, to jakiś rajdowiec, albo poseł, powinienem go znać??? Czy to może ten gość z gór KARKO NO WSZY? :mrgreen: :razz: :roll: :twisted: :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter no to faktycznie kozacko miales :twisted: a kto byl pierwszy w RWD ?

 

odcinki mega trudne,jak wam poszedl 3 odcinek ten w lesie zakret w zakret w koleinach ? ja bylem zesrany tam :mrgreen:

 

Pierwszy byl Zlomek ale czasy to krecil kolega Felix, ktory starym tylnonapedowym paździerzem regularnie klepal polowe C2R2 Max :)

 

Co do odcinkow to jak dla mnie w lesie bylo dosc bezpiecznie bo byly tylko 3kowe i 4kowe zakrety wiec ewentualny dzwon nie bylby szczegolnie spektakularny. Na ostatniej petli wpadlismy zreszta do rowu i stracilismy sporo czasu.

 

Najgrubsze imo miejsce to chyba na os Wilanowo, bylo takie przejscie 7L przez szczyt z hopa w takim wąwozie 150 spadanie 7P. Kwiatek, z ktorym jechalem, uparl sie zeby tam wszystko przejsc bomba co mnie sie srednio usmiechalo bo ten lewy byl calkowicie ślepy i skladalismy sie tam na czuja. Na drugiej petli dopial swego i trzymal gaz w podlodze...

 

Porownujac Baltyk z dawnym kormoranem czy terazniejszym Polskim to wydaje mi sie ze Baltyk jest lajtowy. Na Mazurach jest zajebiscie szybko, wasko i slisko bo zwykle jest sucho. Wycieczki poza droge nie koncza sie w kartoflach tylko na baobabie.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...