Skocz do zawartości

Toyo r888


cząstek

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobre opony na suche nawierzchnie.

do jazdy codziennej duzą lepszą opona jest potenza re 070 rownie dobrze spisuje sie na deszczu jak i na suchym.

tak jak napisal bryku to opona typu slick wiec jest bardzo glosna.potenza pomimo opony sportowej z homologacja jest opona rownie dobra na tor jak i na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo r888

 

sa na McRae - doslownie kleja sie na suchym, troche ciekawie jest na mokrym. Czy sa glosne, to nie wiem. nie mam porownania, bo 'zawsze' tam byly :mrgreen:

 

A co powiecie na Yokohama PARADA Spec-2

 

maja zajebiaszczy wzor bieznika :razz: mam na mx-5 i jest bardzo OK, ale t wolne autko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędy niszczymy my a nie opony

Nie do końca, gdyby nie było przyczepności to koła by się kręciły a napędy nie dostawały w tyłek a tak to im większa przyczepność tym większe siły muszą przenieść napędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, gdyby nie było przyczepności to koła by się kręciły a napędy nie dostawały w tyłek a tak to im większa przyczepność tym większe siły muszą przenieść napędy.

exactly!!!

Czy ktos ma doswiadczenie i moze zabrac glos. ktos kto powie: Mialem nowiusienkie poloski zalozylem slicki, pojechalem na tor a wrocilem na lawecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, gdyby nie było przyczepności to koła by się kręciły a napędy nie dostawały w tyłek a tak to im większa przyczepność tym większe siły muszą przenieść napędy.

exactly!!!

Czy ktos ma doswiadczenie i moze zabrac glos. ktos kto powie: Mialem nowiusienkie poloski zalozylem slicki, pojechalem na tor a wrocilem na lawecie.

 

Ja mogę sie wypowiedzieć ... Miałem stare, co prawda, półośki ale miałbym je do tej pory , gdybym nie założył slicków :mrgreen:

Jasną rzeczą jest , że nawet przy średniej klasy slickach, na suchym, przyczepnym asfalcie, nie ma co liczyć na uslizg kół. Więc zarówno półośki, dyfry jak i skrzynia biegów dostają mocno w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo,bardzo głośne i trzeba mocno uważać w deszczową pogodę - nie odprowadzają wody.

 

to prawda, mozna co prawda dociac ale i tak na kaluze nie pomoze, na lekko mokrej nawierzchni jest do przezycia... ale 70-tka lepsza

 

oski trzeba zalozyc enkowe i po problemie... z oskami :mrgreen: ale co inne w napedach wtedy cierpi bardziej :cry: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...