Skocz do zawartości

przywitanie i pytanie


Gość magda i jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda i jarek

witam wszystkich jako nowy na forum i wlasciciel legacy 91 kombi 1,8.nabylem wczoraj to cudo troszke zgnite i brudne ale ogolnie fajne. mam pytanie odnosnie napedu( mysle ze nie ostatnie bo auto stare i troszke zmeczone zyciem). przy predkosci od 95km\h do 115km\h trzesie calym autem.moze to wal pedny?. kola sa jeszcze zimowe. czasami przy rozpedzaniu auta czuje sie jak by ja cos trzymalo i ciezko chodzi pedal sprzegla .ogolnie narazie jest ok. pozdrawiam i zniecierpliwoscia czekam na jakas podpowiedz co z tym robic bo nie mysle ze tak musi byc orginalnie w tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba.Opony czas zmienić!!.Wał oczywiście też oglądnąć!!.Hamulce mogą nie puszczać( tłoczki ze starości zardzewiałe)- sprawdzić czy koła się nie grzeją :!: Sprzęgła w subaru chodzą ciężko!! Przy podanej przez Ciebie prędkości jak są drgania to nie ma w alumach pierścieni centrujących!!Sprawdż to co szczur 75 napisał- bo w Subaru to BARDZO WAŻNE :!: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magda i jarek

wielkie dzieki za zainteresowanie. kola sa wszystkie jednakowe, nowe moze nie firmowe ale nowe. hamulce chyba tez nie szwankuja bo przy hamowaniu nic sie nie dzieje i bierze rowno. moze to faktycznie niedowazenie kol. jak sprawdzic ten wal pedny. dziekuje i pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 9:48 pm ]

jeszcze jedno bo nie wiem czy to wazne ale opony sa na blaszanych felgach a kola sie nie grzeja.jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...