Skocz do zawartości

[Warszawa] hot SPOT


mstar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spalarnia i cargo juz od dawna obfituja w wannabe stritrejsa. Tego pierwszego miejsca juz dawno nie odwiedzam, ale na cargo wpadna czasem fajne autka. Mozna parkowac gdzies na uboczu i przy okazji posmiac sie z vag'ow w dieslu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalarnia i cargo juz od dawna obfituja w wannabe stritrejsa. Tego pierwszego miejsca juz dawno nie odwiedzam, ale na cargo wpadna czasem fajne autka. Mozna parkowac gdzies na uboczu i przy okazji posmiac sie z vag'ow w dieslu
A to Ty byłeś ostatnio też na cargo swoim srebrem, wielkie pozdro, dlaczego nie podjechałeś do nas, byłeś na dużym parkingu po lewej stronce, a my byliśmy po prawej, podjedż następnym razem jak zobaczysz mojego lanosa. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty byłeś ostatnio też na cargo swoim srebrem, wielkie pozdro, dlaczego nie podjechałeś do nas, byłeś na dużym parkingu po lewej stronce, a my byliśmy po prawej, podjedż następnym razem jak zobaczysz mojego lanosa. Pozdro

 

To chyba nie ja. Bo na pewno bym podjechal :)

Ostatnio jak bylem na Cargo to stalem wlasnie z wami, bylem z dziewczyna, w niedziele tydzien temu.

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade dzisiaj na chwilke ok. 22giej albo pozniej. Zobaczymy czy sie cos bedzie dzialo.
Byłem też dziś, ale się szybko zmyłem, bo znowu jacyś kolesie w betach zaczeli szaleć i robiło się niebezpiecznie, a przynajmniej nerwowo, a dopiero teraz odczytałem, że może podjedziesz, jak bym wiedział, to bym zaczekał. Pozdro

 

[ Dodano: Wto Kwi 14, 2009 10:24 pm ]

To chyba nie ja. Bo na pewno bym podjechal

Ostatnio jak bylem na Cargo to stalem wlasnie z wami, bylem z dziewczyna, w niedziele tydzien temu.

No tak faktycznie masz rację, wielkie sorki, jeszcze jestem świeżak i za bardzo nie rozpoznaję, ale się pomału wyrabiam. Pozdro

 

[ Dodano: Wto Kwi 14, 2009 10:35 pm ]

Pewnie mnie porządnie przeszlifujecie na spocie, hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...