Skocz do zawartości

Legacy 2,0 97r. nie odpala a wentylator pracuje


orfi28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Może ktoś wie co może być przyczyną, że auto nie odpala? Na włączonym zapłonie wł i wył wentylator.auto niedawno kupiłem, przejechałem nim 500 km, odpalane było na zimno i na ciepło wielokrotnie i rano padło, odpaliło z po pychu, ostygło i już nie odpaliło. Objawy z wentylatorem tylko są. fakt ze wcześniej ponoć stało 2 mce.

Problem w tym że mi teraz nie pali, tylko załącz i wył wentylator na zapłonie,

a jak jest ciągnięty odpali ale tylko raz, rozgrzeje się i chodzi, jak jest gorący odpala

ale jak odpali i zaraz na zimnym wyłączyłbym silnik to potem można go ciągnąć i nic nie pomoże. dopiero na drugi dzień.

Może ktoś zna specjalistę w Częstochowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jeśli kostki nawet są połączone to oprócz wentylatora, który sie włącza i wyłącza na zapłonie powinny być i inne objawy wizualne? Auto przed awarią kupiłem i przyjechałem 500km i nie zauważyłem zęby się wentylator włączał na zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jeśli kostki nawet są połączone to oprócz wentylatora, który sie włącza i wyłącza na zapłonie powinny być i inne objawy wizualne? Auto przed awarią kupiłem i przyjechałem 500km i nie zauważyłem zęby się wentylator włączał na zapłonie

No to masz prawdopodobnie do wymiany czujnik temp. wody ( dwuprzewodowy z brazowa kostka ) .

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...