Skocz do zawartości

webasto /eberspaecher


qba1972

Rekomendowane odpowiedzi

Mam poważny problem.Chcę założyć wymienione w tytule ogrzewanie do Subaru które jest na gwarancji. Wiem ,że w Skandynawii nie ma z tym problemu .Ogrzewanie jest dla mnie ważne dlatego że mieszkając pod Krynicą mam przynajmniej raz w tygodniu z dostaniem się do wnętrza (brak ram okiennych) z powodu dużego oblodzenia karoserii.Rozmawiałem z przedstawicielem Eberspaecher i zasługerował abym zapytał czy nie wymagana jest ewentualna zgoda.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przepraszam za opóźnienie - najogólniej montaż ogrzewania postojowego bez utraty gwarancji jest możliwy.

Bardziej szczegółowa odpowiedź jest przygotowywana przez Dział Tachniczny.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj w związku z powyższym problemem z autoryzowanym przedstawicielem Webasto.Przedstawił mi on plany montażowe urządzenia specjalnie do Legacy 2.0 .Miejsce znajduje się w komorze silnika z prawej strony pod podszybiem.Do podłączenia elektrycznego zastosowany będzie dedykowany moduł do el. klimatyzacji . Webasto daje gwarancje oraz zaświadczenie o przeprowadzeniu instalacji w autoryzowanym serwisie.Ratunku bo ten śnieg mnie zabije. Z wyrazami szacunku ,pełen nadzieji na pozytywne rozstrzygnięcie posiadacz Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Subaru również oferuje produkty firmy Webasto.

Cena zestawu do Legacy MY04 to niecałe 8000 PLN przy zachowaniu pełnej gwarancji.

Istnieje również możliwość zamontowania zestawu, który dostarczy Pan do serwisu. Myślę, że koszt montażu nie powinien przekroczyć 1500 PLN.

Oczywiście w takim przypadku możemy dać gwarancję tylko na montaż.

Gwarancję na produkt otrzymuję Pan od sprzedawcy urządzenia.

pozdrawiam,

DT SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się włącze w środek, bo temat mnei zainteresował. Czy są jakieś ujemne strony posiadania takiego ogrzewania? Oczywiście cena i waga - pewnie trochę słabiej przyspiesza :P Ale chodzi mi o inne, np mniejszy prześwit (coś wystaje pod podłogą itp)? czy do H6 też się da takei założyć?

 

Cheers,

Bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieści sie to w komorze silnika .Webasto i Eberspaecher są w zasadzie identyczne konstrukcyjnie , wiele części jest takich samych.Nic nie będzie wystawać ,waga z 2-3 kg .Miałem poprzednio w Volvie i autentycznie ułatwia życie : ciepły silnik będzie dłużej bezawaryjny , a o zamarzniętym aucie człowiek zapomina-szczególnie że niemiłą niespodzianką bywa grubsze oblodzenie ( drzwi bez ramek).Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...