Skocz do zawartości

Wydech do STI


Janussz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupic STI EU 2.0 i chcial bym zmienic w nim wydech oraz zrobic program tak gdzies na 310 moze 320km.

Chcial bym sie dowiedziec jaki polecacie wydech i jaki jest to wydayek. Jak to sumaru musi ladnie basowo mruczec.

Czy przy programie trzeba zmienic pompe paliwa?? w GT mialem walbro.

Z gory dziekuje za info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco polecam Devila , do mocy 320 KM wystarczy 2,75``

brzmi pieknie :twisted:

 

Devil, Supersprint, Prodrive, HKS, Blitz ... Wymieniac mozna wiele :mrgreen:

Jak robisz program to mozna sie pokusic o wydehc bez katalizatora, bo przy seryjnych nastawach bez remapu warto by sportowy kat byl, chocby z powody ChekEngine i przeladowywania.

 

I tak ja napisal Bartezz wystarczy do 2,75 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice:D

Jaki koszt tego elteca??? I czy ma on katalizatory czy jest od samej turbiny poprowadzony??

Czy swieci ci sie check engine?

Chyba 2300 pln - nie ma katow, od turbiny, tylko koncowa puszka. Check sie nie swieci, bo zostal wylaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię coś bardzo głośnego może Blitz Nur Spec R. Ja szczerze mówiąc, czasami wymiękam na dłuższych trasach :twisted: Dodam, że mam zmieniony downpipe ze sportowym katem.

 

Tutaj próbka dźwięku

 

Jakoś cienko wychodzi na tym filmiku :lol: mój Blitz Nur Spec bez zaślepki daje wrażenie startującego F16..... :lol: a ten co się odważył kręcić film od tyłu z takiej odległości by już niechybnie ogłuchł.... :lol: hardcore dla wyjątkowo wytrzymałych, absolutnie nie nadaje się na trasy dłuższe niż 5km... :lol: no chyba, że w kasku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice:D

Jaki koszt tego elteca??? I czy ma on katalizatory czy jest od samej turbiny poprowadzony??

Czy swieci ci sie check engine?

Chyba 2300 pln - nie ma katow, od turbiny, tylko koncowa puszka. Check sie nie swieci, bo zostal wylaczony.

el-tec jest spoko :mrgreen:

na poczatku troche glosno ale pozniej jak sie juz przyzwyczaisz jest ok.

mozesz zalozyc srodkowa przelowtowa puszke (bedzie ciszej) ale raczej nie trzeba

chlopaki daja rade no i cena jest atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco polecam Devila , do mocy 320 KM wystarczy 2,75``

brzmi pieknie :twisted:

 

Zdecydowanie popieram. Mam u siebie przelotowego 3'' Devila bez kataliz., puszkę na końcu, upust Forge'a, zmienioną mapę i dało to 320km. Trochę głośno jest przy ok. 3000, ale robię 200 kilometrowe trasy i nie narzekam. Dźwięk jest rewelacyjny, bulgot słychać w całym zakresie obrotów, przy cut-off raz za czas lekko strzeli w komin. Spalanie spadło w porównaniu do 265 koni. Nie wiem ile kosztował wydech, bo całość przeróbek wyszła 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...