Skocz do zawartości

Licytacja dwóch kalendarzy forumowych dla Oscara oraz


bociek

Rekomendowane odpowiedzi

A więc oddaję swój kalendarz na rzecz licytacji. Całość zostanie przekazana Oskarowi na dalszą rehabilitację. Nie żałujcie grosza bo szczyt zacny. Licytacja potrwa do końca lutego

Zaczynamy od 10 zł.

Do akcji włączył się Hogi, jego kalendarz można licytować na rzecz na rzecz Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Automotopedia

Nie znam sprawy Oskara, ale nasz serwis chętnie wesprze Waszą inicjatywę. Czy możecie podrzucić bannerek z informacją o Waszej akcji? Umieścilibyśmy go na swojej stronce. W ten sposób byłaby szansa, że do Waszej akcji przyłączą się inni fani czterech kólek. Swego czasu mieliśmy taki bannerek na rzecz chorego MitsuManiaka i był fajny odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że się licytacja rozkręca :grin:

Może by tak zwycięzcę, a dokładnie jego auto umieścić w kolejnej edycji kalendarza za rok :idea: Wtedy to by była dopiero licytacja :mrgreen:

Tylko co jak jakiś niesubarak wygra :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że się licytacja rozkręca :grin:

Może by tak zwycięzcę, a dokładnie jego auto umieścić w kolejnej edycji kalendarza za rok :idea: Wtedy to by była dopiero licytacja :mrgreen:

Tylko co jak jakiś niesubarak wygra :???:

No ja na razie nie mam subaraka a wydaje mi się że chodzi o szczytny cel a nie o to czy ktoś ma subaru czy nie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...