Skocz do zawartości

Oil Pipe Recall


Rekomendowane odpowiedzi

dostalem wezwanie do odwiedzenia stacji serwisowej subaru

niestety samochod byl juz w kontenerze

 

"REPAIRS

To correct this condition, Subaru will inspect the turbo charger oil supply pipe for proper alignment. If the pipe is found to be properly aligned, a support bracket will be installed as a precautionary measure to increase rigidity of the pipe. If the pipe is found to be deformed, a new replacement pipe will be installed.

 

WHAT YOU SHOULD DO

You should immediately contact your Subaru Dealer for an appointment to have this repair performed at no cost to you. "

 

do ktorego serwisu subaru powinienem sie udac z legacy 2.5 spec b ?

 

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jest oficjalne wezwanie dla takiego czy takiego modelu i serwis subaru obojetne, w polsce, etiopii czy usa powinien sie tym zajac

to nie ma nic wspolnego z gwarancja

to have this repair performed at no cost to you.

Czy aby na pewno?

Bo jesli chodzi Tobie o zajecie sie tym, to zapewne nie ma problemu. Tyle, ze nie za free.

O to mi chodzilo.

A do tego, czasami jest tak, ze dana usterka, czy tez service recall dotyczy modelu z danego rynku, a nie globalnie - zdaje sie, ze takiej akcji w PL nie bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
skontaktowalem sie z subaru usa, i uzyskalem zadowalajaca mnie odpowiedz

dziekuje rowniez za reakcje SIP, jest to wlasciwa wskazowka gdzie serwisowac subaru

 

pozdrawiam

 

 

Możesz rozwinąć?

Jako użytkownik auta na gwarancji w USA a jeżdżącego w Polsce bardzo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
skontaktowalem sie z subaru usa, i uzyskalem zadowalajaca mnie odpowiedz

dziekuje rowniez za reakcje SIP, jest to wlasciwa wskazowka gdzie serwisowac subaru

Przykro mi, że nie uzyskał Pan odpowiedzi DT.

Choroba odpowiedzialnego pracownika jest tylko niedostatecznym "usprawiedliwieniem".

Faktem jest, że Spec B 2.5T nie jest przeznaczony na rynek Europejski, w związku z czym importerzy w Europie nie otrzymali wspomnianych informacji. Ponadto Legacy US jest produkowane w US, nie w Japonii, więc różnice pomiedzy tymi wersjami są znaczne (produkcja Legacy US nie jest przeznaczona do EC).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...