Skocz do zawartości

Diagnostyka Legacy 96' - Pilne


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym przed zakupem auta, upewnić się, że jest ono w takim stanie jakim widać :) i nie ma jakichś ukrytych wad. To co mi się nasuwa, to pojechać z legacem do serwisu Subaru i podpiąć komputer, potem na podnośnik i zobaczyć jak się ma cały spód autka. Ile może kosztować takie sprawdzenie? Wprawdzie dzwoniłem do seriwsu, ale tam krzyknęli 500 zł. To strasznie dużo. W końcu nie chcę auta rozbierac na czynniki pierwsze a tylko sprawdzić, czy nie kupuję jakiejś miny dla portfela. Sam niestety nie mam jeszcze doświadczenia z tą marką, dlatego chciałbym, by autko zobaczył fachowiec i powiedział co jest źle a z czym można żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskim serwisie A.Koper usluga kosztuje 50zl - tak mnie wczoraj poinformowano. Zawsze mozesz skontaktowac sie z Jankiem Korneckim - sub fan :)

 

Problemem jest to, że mieszkam w Krakowie i dzisiaj po rozmowie z miłą panią z serwisu dowiedziałem się, że samo podłączenie komputera to koszt 100 zł + VAT!!!!! 150 zł podniesienie autka na podnośniku i sprawdzenie jak wygląda pod spodem! Ceny narzucone odgórnie przez SIP. Czy można prosić dyrekcję o jakiś rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt z Działem Technicznym - przekazałem im temat.

Na PW wysyłam do Pana kontakt mailowy do osoby, która sie tematem zajmie.

 

Łączę pozdrowienia

 

Dziękuję bardzo :) za szybkie i skuteczne rozwiązanie mojego problemu :)

 

Pozdrawiam

 

Artur (prawie subaroposiadacz - oby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...