Skocz do zawartości

subarugenuineparts.com- czy ktoś zamawiał akcesoria stamtąd?


mandaryn

Rekomendowane odpowiedzi

interesowalo mnie pare gratow go GT - dobrze poszukawszy znalazlem mnie interesujace czesci 2x taniej niz tam (jak dla mnie to jest spora roznica czy np. placic ~700PLN czy 1500PLN za to samo :o )

 

Możliwe, ja mam akurat całkowicie odwrotne doświadczenia, wszystko co zamawiałem z japanparts (a było tego sporo) było zdecydowanie taniej niż w innych miejscach.

pewnie jakies czesci maja w lepszych cenach, pozostale - w troche gorszych... nie mam takiego doswiadczenia w sciaganiu gratow, jak Ty, ale wiem jedno: zawsze warto poswiecic troche czasu na porownanie roznych ofert (tj.w roznych sklepach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem jakieś 2 tyg. temu.

Przesyłka była do NY.

 

Transakcja bez zastrzeżeń.

 

Jeśli chcesz przesłać coś do Polski to słyszałem dobre opinie o http://www.polamerusa.com/

 

przez ostatnie dwa miesiące dwa razy korzystałem z usług tej firmy i spoko, bez problemowo Panowie podeszli do tematu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ożliwe, ja mam akurat całkowicie odwrotne doświadczenia, wszystko co zamawiałem z japanparts (a było tego sporo) było zdecydowanie taniej niż w innych miejscach.

 

Też tam zamawiałem i byłem zadowolony tak z cen, jak i obsługi. Generalnie: przy obecnych kursach waluty lepiej szukać gratów na stocku u polskich dealerów - może coś jeszcze mają ze starych zamówień tj. w cenach wyliczanych według innego kursu dolara :idea:.

 

PS Ale się cieszę, że główne zakupy do booyakashy zrobiłem wtedy, gdy dolar stał około 2.20 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...