Skocz do zawartości

subarugenuineparts.com- czy ktoś zamawiał akcesoria stamtąd?


mandaryn

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie:

1. czy ktoś zamawiał akcesoria z tego sklepu? -> subarugenuineparts.com

2. jeżeli tak, to jakie macie doświadczenia z tym sklepem?

3. czy ktoś na forum organizował lub organizuje zbiorowe zamawianie akcesoriów w tym sklepie?

 

ciekawe ... po wpisaniu w szukaj "subarugenuineparts" nie wyskoczył żaden wątek ...

 

edit: po napisaniu mojego posta i ponownym wyszukaniu, wyskoczył mój post, więc szukanie działa :mrgreen:

 

nikt nie zna tego sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy ktoś zamawiał akcesoria z tego sklepu? -> subarugenuineparts.com

2. jeżeli tak, to jakie macie doświadczenia z tym sklepem?

ja zamawiałem, ale zamówienie do Polski nie doszło do skutku ze względu na zbyt duże koszty przesyłki (dwukrotnie wyższe niż koszt zamówienia)
2. jeżeli tak, to jakie macie doświadczenia z tym sklepem?
nienajlepsze... Jamie aka Subiegal nie jest najbardziej user-friendly Internet Parts Managerem - dla osób z zagranicy - raczej nie polecam, choć może coś się zmieniło... :???:
nie zamawiałem tam nic ale tutaj masz sporo pochlebnych opinii:
tak, też je czytałem, ale skończyło się j.w.

 

Reasumując: zamówiłem z tamtad wiele rzeczy, ale zawsze via jakiś znajomy w NY - wychodziło mi taniej. mandaryn, sprawdź jeszcze japanparts.com, tu mam b. dobre doświadczenia i były organizowane forumowe zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba raczej nie wysyłał sobie nic do Polski :cool: gdyz mieszka za oceanem.

 

tak myślałem :mrgreen:

 

Znalazłem w ofercie sub do legacy za 180$.Mógłym się skusić gdybyśmy robili jakieś zbiorowe zakupy.

Pozdrawiam

Seba

 

dobrze byłoby mieć kogoś w NY, żeby potem wysłał do Polski, po tym co pisał anakinsky

 

Reasumując: zamówiłem z tamtad wiele rzeczy, ale zawsze via jakiś znajomy w NY - wychodziło mi taniej. mandaryn, sprawdź jeszcze japanparts.com, tu mam b. dobre doświadczenia i były organizowane forumowe zakupy.

 

fajna stronka :!: dzięki :grin:

 

Podejrzewalem ze moze byc klopot z wysylka do PL, bo sklep znajduje sie w stanie Washingtom (północny zachód), a i tak wszystko musi przejsc przez NY co podnosi koszty.

 

no niestety, bezpośrednia wysyłka do PL to min $200 i jeszcze problemy, o których pisał anakinsky, więc chyba sobie daruję, dzięki za info :grin:

 

:!: WNIOSEK: trzeba poszukać podobnego sklepu w UE ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w ofercie sub do legacy za 180$.Mógłym się skusić gdybyśmy robili jakieś zbiorowe zakupy.

Pozdrawiam

Seba

 

 

dobrze byłoby mieć kogoś w NY, żeby potem wysłał do Polski, po tym co pisał anakinsky

 

Mam, bede musial poruszyc ten temat. Kiedyś cos tak sciagalem do camry.

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamie aka Subiegal nie jest najbardziej user-friendly Internet Parts Managerem - dla osób z zagranicy - raczej nie polecam, choć może coś się zmieniło... :???:

 

anakinsky to znaczy że Subiegal jest nieprzyjazna czy cóś? Ja się przymierzałem do jakiegoś zakupu ale teraz to się mocno zastanawiam :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky napisał/a:

Jamie aka Subiegal nie jest najbardziej user-friendly Internet Parts Managerem - dla osób z zagranicy - raczej nie polecam, choć może coś się zmieniło...

anakinsky to znaczy że Subiegal jest nieprzyjazna czy cóś? Ja się przymierzałem do jakiegoś zakupu ale teraz to się mocno zastanawiam

korespondowała ze mną jak z trędowatym albo coś, zupełnie jakby nie chciała żebym złożył te zamówienie... podczas gdy z moim znajomym z NY jest "ą, ę, bułkę przez bibułkę" - jak mi forwardował te zamówienia, to byłem w szoku. Jak poprosiłem o wyjaśnienia nt. dlaczego przesyłka ma iść via USPS (wychodziło ponad dwukrotnie drożej) niż UPS (które było estymowane do zamówienia), to otrzymałem jakieś monosylaby w stylu: shipping costs are yours..., na moje pytanie o niektóre akcesoria (model, rocznik) otrzymywałem maile po 2 tygodniach: sorry, I was very busy... :???: , itd., itp. Na moją prośbę, że mogłaby być trochę bardziej customer friendly odpowiedziała: (...) in that case we won't ship to Poland :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky napisał/a:

Jamie aka Subiegal nie jest najbardziej user-friendly Internet Parts Managerem - dla osób z zagranicy - raczej nie polecam, choć może coś się zmieniło...

anakinsky to znaczy że Subiegal jest nieprzyjazna czy cóś? Ja się przymierzałem do jakiegoś zakupu ale teraz to się mocno zastanawiam

korespondowała ze mną jak z trędowatym albo coś, zupełnie jakby nie chciała żebym złożył te zamówienie... podczas gdy z moim znajomym z NY jest "ą, ę, bułkę przez bibułkę" - jak mi forwardował te zamówienia, to byłem w szoku. Jak poprosiłem o wyjaśnienia nt. dlaczego przesyłka ma iść via USPS (wychodziło ponad dwukrotnie drożej) niż UPS (które było estymowane do zamówienia), to otrzymałem jakieś monosylaby w stylu: shipping costs are yours..., na moje pytanie o niektóre akcesoria (model, rocznik) otrzymywałem maile po 2 tygodniach: sorry, I was very busy... :???: , itd., itp. Na moją prośbę, że mogłaby być trochę bardziej customer friendly odpowiedziała: (...) in that case we won't ship to Poland :shock:

 

Ale z tymi mailami to faktycznie mają jakiś problem.

Ja poprosiłem o numer listu przewozowego dla mojego zamówienia to niestety nie dostałem. Szybciej przyszła sama przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik, ja tak robię (wychodzi mi taniej, szybciej i nie muszę się użerać), ale może tak jak

Jeśli chcesz przesłać coś do Polski to słyszałem dobre opinie o http://www.polamerusa.com/

 

Dobra. A teraz powiedz co chcesz zamówić?

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdź jeszcze japanparts.com,

 

Ale masa sprzętu :shock: . Niestety ceny z kosmosu :sad:

 

Seba

 

Że jak? W japanparts mają bardzo przystępne ceny.

zalezy do czego bedziesz porownywal... i pewnie od poszczegolnych czesci b. zalezy :roll:

 

interesowalo mnie pare gratow go GT - dobrze poszukawszy znalazlem mnie interesujace czesci 2x taniej niz tam (jak dla mnie to jest spora roznica czy np. placic ~700PLN czy 1500PLN za to samo :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik, ja tak robię (wychodzi mi taniej, szybciej i nie muszę się użerać), ale może tak jak
Jeśli chcesz przesłać coś do Polski to słyszałem dobre opinie o http://www.polamerusa.com/

 

Dobra. A teraz powiedz co chcesz zamówić?

:cool:

 

nic zdrożnego (na razie) :mrgreen: Myślałem przed zimą o lusterkach ogrzewanych ale pogoda taka że chyba nie ma takiej potrzeby. A kolejna rzecz to mudflaps (takie jak Twoje), no i po nowym roku chciałbym wahacze od STI z tyłu (na początek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesowalo mnie pare gratow go GT - dobrze poszukawszy znalazlem mnie interesujace czesci 2x taniej niz tam (jak dla mnie to jest spora roznica czy np. placic ~700PLN czy 1500PLN za to samo :o )

 

Możliwe, ja mam akurat całkowicie odwrotne doświadczenia, wszystko co zamawiałem z japanparts (a było tego sporo) było zdecydowanie taniej niż w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...