Skocz do zawartości

2005 subaru wrx sti launch control sound clip straight pipe


maniujr

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładasz już drugi wątek, a nie prościej po prostu użyć wyszukiwarki alvo chociażby google? Mam nadzieję, że nie będzie nowych wątków na temat turbiny, felg, zawieszenia :roll:

 

Procedura startu - możliwa do zrobienia np. przy zastosowaniu zewnętrznego sterownika (Autronic, Motec), jednak raczej nie w seryjnym wrx-ie, chyba że na krótko.

 

Zanim zaczniesz zadawać kolejne pytania, poszukaj trochę - google, Nasioc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz już drugi wątek
i co z tego ? liczba zakładanych wątków na jednego usera jest ograniczona, (??) bo nie rozumiem. mam pytanie to pytam. raz zakładam dwa wątki, raz nic przez miesiąc. wyobraź sobie, że też jestem przeciw dzieciom neostrady i zadałem sobie trud klikając w "szukaj", ale nic nie znalazłem, więc założyłem wątek. takie reakcje jak Twoja to albo niechęć do osób, które lubią pytać, albo obawa przed nadmiarem pracy na forum. pozostawiam to bez komentarza. szkoda, że w dziale pytania do dyrekcji mój wątek wisi od prawie 2miesięcy bez odzewu (przydałby się taki czas reakcji jak Twój)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są tu dla przyjemności
też się pod tym podpisuję ;) a google są googlem. forum subaru to chyba lepsze źródło informacji o tych autach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, bardzo przydatną dostałeś odpowiedź. Niestety jej autor nie napisał na ile takich startów starczy Ci seryjna turbina :idea:

Pisząc o zewnętrznym sterowniku, zakładałem że właściciel samochodu wzmocni większość części w samochodzie i zamontuje SA żeby to ogarnąć - procedura startu to już prawie bonus w takim wypadku. Przy seryjnych gratach uznałbym to za nieprzemyślane działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...