Skocz do zawartości

Sparco Rally, a WRX...


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Znalazłem takie oto felgi i chciałbym zapytać czy będą pasować do WRX'a MY02' US Spec? Opinie o tym modelu (felg) też są mile widziane :smile:

 

Parametry felg: Sparco Rally 7Jx16, ET 45, 5x100 (na feldze widoczna opona 205/50/R16)

p><p>poszperałem troszkę i widzę, że chyba pasują do bugeye

 

http://www.rs25.com/forums/showthread.php?t=77251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie... Znalazłem takie oto felgi i chciałbym zapytać czy będą pasować do WRX'a MY02' US Spec? Opinie o tym modelu (felg) też są mile widziane :smile:

 

Parametry felg: Sparco Rally 7Jx16, ET 45, 5x100 (na feldze widoczna opona 205/50/R16)

(...)

poszperałem troszkę i widzę, że chyba pasują do bugeye'a, ale czy warto przesiadać się na nie dla samego wyglądu czy może lepiej kupić od razu 17"? :roll: (...)

imho fajne felgi, powinny ladnie wygladac na WRX'ie... co do "warto niewarto", powinnies sam zadecydowac... :roll:

7x16 ET45 nie powinny obcierac o nadkola w WRX'ie ( :arrow: http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html )

 

tylko pamietaj, ze fabryczny rozmiar 16'tek w USDM WRX to 205/55-R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4 -dzięki za linka- przydatne narzędzie :). Po wklapniu tej felgi i opony 205/50/R16 wyskakuje mi, że jakaś wartość/wielkość jest mniejsza od normatywnej o 2,22%, a dopuszczalna granica to 2%- o co kaman? Po zwiększeniu opony na 205/55/R16 wszystko jest ok...Za niski profil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wklapniu tej felgi i opony 205/50/R16 wyskakuje mi, że jakaś wartość/wielkość jest mniejsza od normatywnej o 2,22%, a dopuszczalna granica to 2%- o co kaman? Po zwiększeniu opony na 205/55/R16 wszystko jest ok...Za niski profil ?

za zamiennik uznaje sie opone ktorej roznica srednicy jest do 2% pewnie dlatego jest na czerwono

generalnie nic sie nie stanie, bedziesz mial szybkosciomierz przeklamujacy wzgledem orginalu na +

 

pzdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...