Jump to content

Sparco Rally, a WRX...

zaki79
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie... Znalazłem takie oto felgi i chciałbym zapytać czy będą pasować do WRX'a MY02' US Spec? Opinie o tym modelu (felg) też są mile widziane :smile:

Parametry felg: Sparco Rally 7Jx16, ET 45, 5x100 (na feldze widoczna opona 205/50/R16)

(...)

poszperałem troszkę i widzę, że chyba pasują do bugeye'a, ale czy warto przesiadać się na nie dla samego wyglądu czy może lepiej kupić od razu 17"? :roll: (...)

imho fajne felgi, powinny ladnie wygladac na WRX'ie... co do "warto niewarto", powinnies sam zadecydowac... :roll:

7x16 ET45 nie powinny obcierac o nadkola w WRX'ie ( :arrow: http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html )

tylko pamietaj, ze fabryczny rozmiar 16'tek w USDM WRX to 205/55-R16

eddie_gt4 -dzięki za linka- przydatne narzędzie :). Po wklapniu tej felgi i opony 205/50/R16 wyskakuje mi, że jakaś wartość/wielkość jest mniejsza od normatywnej o 2,22%, a dopuszczalna granica to 2%- o co kaman? Po zwiększeniu opony na 205/55/R16 wszystko jest ok...Za niski profil ?

Po wklapniu tej felgi i opony 205/50/R16 wyskakuje mi, że jakaś wartość/wielkość jest mniejsza od normatywnej o 2,22%, a dopuszczalna granica to 2%- o co kaman? Po zwiększeniu opony na 205/55/R16 wszystko jest ok...Za niski profil ?

za zamiennik uznaje sie opone ktorej roznica srednicy jest do 2% pewnie dlatego jest na czerwono

generalnie nic sie nie stanie, bedziesz mial szybkosciomierz przeklamujacy wzgledem orginalu na +

pzdr M