Skocz do zawartości

Ułęż 18.10.2008 Sobota


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

1. rezerwacja

2. rezerwacja

3. rezerwacja

4.rezerwacja

5. Bzyk

6. ArturG75

 

Bzyk - zamierzam z Toba powalczyc "o czas" :mrgreen: , ostatnio mowiles, ze moje auto powinno Twoje objechac, wiec pocwiczylem, poczytalem i bede walczyl :-)

 

a na powaznie - mila atmosfera najwazniejsza a ta napewno bedzie, bez wzgledu na pogode :twisted:

 

Ps.

Nie wiem czy nie ma mnie juz wsrod "rezerwacji" rozmawialem ostatnio w Wroblem i zapewnialem ze bede 18/10 (jesli wypali) i zeby "trzymal" mi miejsce...

 

zapisywac sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75, jak objedziesz Tomka, to stawiam wiadro whiskey i dwie dziewczyny do polewania :twisted::mrgreen:

 

mnie "polewac" nie trzeba, nie grzeje sie jeszcze jak jakis IC

 

:mrgreen:foreks uwazaj co mowisz, dogadam sie z Tomkiem, oddam mu jedna dziewczyne (wiek juz nie ten), pol wiadra whiskacza i bedzie wilk syty i owca cala - o przyjemnosciach nie wspomne :-)

 

Ps.

Wrobel powiedzial, ze jak sie mocno postaram to Bzyk bedzie w moim zasiegu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie jedno miejsce jest Twoje.

 

Powalczymy powalczymy !!! :mrgreen:

Ale nie za długo bo z tyłu już praktycznie nie mam opon a z przodu około 2mm

 

 

Czas na rozecie dokładnie taki sam jak mój, ale jutro wpadnę na 30 min może uda się zejść na 1,19.

 

Poza tym !!! Wiesz moim STI ostatnio Kuchar jeździł :grin: Jego duch wciąż jest w środku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JABAR nie rób scen !!!!

Przyjedź trzeba twój zawias przetestować i mój też :-)

Konfrontacja nie unikniona :-)

 

[ Dodano: Nie Paź 12, 2008 11:25 pm ]

ArturG75, jak objedziesz Tomka, to stawiam wiadro whiskey i dwie dziewczyny do polewania :twisted::mrgreen:

 

mnie "polewac" nie trzeba, nie grzeje sie jeszcze jak jakis IC

 

:mrgreen:foreks uwazaj co mowisz, dogadam sie z Tomkiem, oddam mu jedna dziewczyne (wiek juz nie ten), pol wiadra whiskacza i bedzie wilk syty i owca cala - o przyjemnosciach nie wspomne :-)

 

Ps.

Wrobel powiedzial, ze jak sie mocno postaram to Bzyk bedzie w moim zasiegu :razz:

 

 

Ostatnio na rozecie u Wróbla wszyscy mie objeżdzają , więc pewnie w Ułężu nie będzie też problemu :-)

 

Co do kobiet hm... jestem zaintersowany.

Ostatnio zrobiłem się wolnym kawalerem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego niepewnego klienta w Legacy. Tragedia się stanie jak tak spoza listy się dobije już na miejscu?

 

mysle, ze sie nie stanie ale dobrze byloby wiedziec "up front", namawiaj kolege a jak mu sie nie spodoba to obiecaj postawic dobra wodke :mrgreen: zabawa murowana tak czy siak :razz:

 

Jabar - szkoda... chcialem sie przysluchac Twojemu wydechowi bo ciagle nie moge sie zdecydowac...

 

aktualna lista

 

1. rezerwacja

2. rezerwacja

3. rezerwacja

4.rezerwacja

5. Bzyk

6. ArturG75

7. ogorass

8. Hubert

9. IWAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze sie nie stanie ale dobrze byloby wiedziec "up front", namawiaj kolege a jak mu sie nie spodoba to obiecaj postawic dobra wodke zabawa murowana tak czy siak

Taaa, kolega jest moim bezpośrednim przodkiem i ochotę to by wykazywał, ale nie wiadomo jak mu arbeit pozwoil :/ No nic, najwyżej popatrzy chwilę tylko, jak będzie tłum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, najwyżej popatrzy chwilę tylko, jak będzie tłum.

 

jesli przyjedzie i bedzie chcial pojezdzic to na 100% pojezdzi (po uiszczeniu stosownej oplaty u Pana W.) :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Paź 17, 2008 9:33 pm ]

startuje ktos z Warszawy? moze wspolny wyjazd? moze ktos zaproponuje punkt "zborny" i godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...