Skocz do zawartości

1-sza usterka


jackk3

Rekomendowane odpowiedzi

20 tys. km, auto kupione w styczniu. Pedal sprzegla lekko przeskakuje, taki 'pukajacy' halas. Sprzeglo, biegi itd. chodzi na 100%. Wg mnie to przelacznik/wylacznik na sprzegle (nie wcisniesz nie zapalisz). W czwartek oddaje auto zobaczymy co powiedza. Nawiasem mowiac wczolgalem sie pod kierownice aby zerknac i musze powiedziec ze na pierwszy rzut oka wszystko OK i bardzo solidnie zrobione. I dopiero co zmienilem olej (przeszedlem na Mobil 1 i jak tu nie wierzyc w teorie spiskowe o dilerach co pieprza auta? Mial ktos taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tys. km, auto kupione w styczniu. Pedal sprzegla lekko przeskakuje, taki 'pukajacy' halas. Sprzeglo, biegi itd. chodzi na 100%. Wg mnie to przelacznik/wylacznik na sprzegle (nie wcisniesz nie zapalisz). W czwartek oddaje auto zobaczymy co powiedza. Nawiasem mowiac wczolgalem sie pod kierownice aby zerknac i musze powiedziec ze na pierwszy rzut oka wszystko OK i bardzo solidnie zrobione. I dopiero co zmienilem olej (przeszedlem na Mobil 1 i jak tu nie wierzyc w teorie spiskowe o dilerach co pieprza auta? Mial ktos taki problem?

 

Ja w moim GT miałem tylko 1 usterkę - czujnik ciśnienia w 1 z kół, wymiana na gwarancji.

Daj znać czy masz w swoim aucie dodatkowe zegary typu boost, egt, cisnienie oleju? jesli tak to gdzie je umieściłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako 1. usterkę mogę uznać wybite łączniki stabilizatora, po przebiegu ~96kkm. Wymieniłem sam :cool: Koszt 120zł (komplet 2 szt) :twisted: Dla spokoju wymienię jeszcze gumki stabilizatora (2x17zł) i będzie gites na następne kilometry ;) Poza tym, cisza spokój, nic się nie psuje :smile:

Tak apropos, po wymianie tych łączników trzeba na nowo ustawić zbieżność? Zrobiłem chyba z 1500-2000km ze stukającymi i zauważyłem, że od środka trochę opony ścięło, ale teraz niewiem czy po wymianie geometria wróciła do normy czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim GT miałem tylko 1 usterkę - czujnik ciśnienia w 1 z kół, wymiana na gwarancji.

Daj znać czy masz w swoim aucie dodatkowe zegary typu boost, egt, cisnienie oleju? jesli tak to gdzie je umieściłeś?

 

Nie mam w/w wiec ci nie moge pomoc. U mnie musialbym wyjac 'Navi screen' albo kupic cos nie od Subaru. Raczej nosi mnie aby wymienic DP i UP i zrobic 'Pro tune' :mrgreen: . Zbliza sie zima i w najblizszym czasie czeka mnie kupno zimowych opon i kol wiec rozgladam sie troche. Nawiasem mowiac niezbyt duzy wybor na 18" wiec byc moze zejde na 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...