Skocz do zawartości

Czarna Vectra z Katowic czyli 500 zł i 10 pkt.


charlot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mają duuużą lornetkę i oglądają przez nią świat :lol:

 

taki sprzęt to widziałem u policmajstrów w Czechach i Austrii, ale oni raczej sprawdzali winiety

 

Na trasie katowickiej w stronę wawy jest takie spadanie a po nim łuk w prawo, a za nim czesto misiaki stoją, jeśli jest jasno to obserwują przez lornetke kto nie ma zapiętych pasów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

cypis napisał/a:

Sumam sumaróm

 

 

:shock:

 

cypis! Mogę sobie to umieścić w opisie na GG?

 

Hogi polecam sie na przyszłość :PPPPP ale fakt zabawnie to wygląda jak teraz na to patrze ......chyba zaczne czytac sam swoje posty i sie smiać.....

No i paska nie ma:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jak im się będzie nudzić, to zatrzymają nawet takiego jadącego 135 km/h, ale pytam tu o typowe zachowania.

Nie mogą Cię ukarać. Dopiero przekroczenie o 6 km/h jest karane. Do tego dochodzi przekłamanie licznika i wychodzi, że możesz sobie podróżować z prędkością 140 km/h bez żadnych konsekwencji. Policjanci to też ludzie i nie nie karają za takie błache wykroczenia....chyba ,że mają słaby dzień ;)

P.S. Wczoraj miałek okazję siedzieć w takiej Vectrze....Spec Police za kierownicą :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, CB, naprawdę dobra rzecz, ja bez tego dawno byłbym już bez "szmat" :cool: A ile w portfelu zostaje... :grin: Ja jak narazie oblatuję dwoma autami na jednym zestawiku CB, muszę sobie dokupić drugi osobny komplet, czasem niechce mi się tych gratów przenosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...