Skocz do zawartości

Dyfer do Grand Vitary


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem, zmielił się tylny dyfer w mojej Suzuki Grand Vitara. Korzystając z tej okazji chciałem zamontować coś lepszego niż seryjny otwarty, ale kompletnie się nie znam na off-roadowych samochodach. Słyszałem coś o firmie ARB, ale oni robią tylko air-locker. Czy ktoś wie gdzie można dostać jakiś porządny dyfer do Grand Vitary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, seria dyfer w zupełności wystarczy. Jak Viertarę podniesiesz (mowa o pro podniesieniu a nie wyklepaniu resorów czy dłuższe sprężyny ;) ), wymienisz opony na MT (na AT nie powinno się nic dziać) i dołożysz wzmocnienia zderzaków i płyty pod samochód, to wtedy możesz sie brać za resztę. Nie ma po prostu sensu.

 

Dyfer seryjny daje radę - prędzej przeguby na przodzie pójdą - i mowa tu o konkretnym upalaniu, szarpaniu i lądowaniu na pełnej pomidorze ( :roll: ) z gazem wciśniętym do dechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włóż najlepiej serię,tak jak chłopaki napisali nie potrzebujesz na co dzień chyba żadnego cykania czy postukiwania z dyfra - a te blokady tak mają.

 

grand vitara sie w teren raczej nie nada,a już na pewno nie na taki żeby Ci potrzeba blokady tylnego dyfra.

 

zresztą ważniejsze od blokady są koła i jakiś mały lifcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...