Skocz do zawartości

Koło dwumasowe - zmiana na jednomaso ?


mc.li

Rekomendowane odpowiedzi

e tam ja w firmie zmieniam oczywiście w dól!!!!:)) efekt taki że obroty wzrastaja :PPP tak chyba sie nakreca gospodarkę.....

 

Koniec OT , po zmianie koła może zacząć ci szarpac trochę i chyba bedziesz musiał zmieniać cały zestaw, przynajmniej w BWM poprzednim bylo trzeba zmienić wszystko, efekt szybsze wkręcania na obroty, spadek momentu obrotowego, i gwałtowniejsze ruszanie i zmiana biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko dodać z naszego poletka, że SIP rozczarowuje, trzy razy dłuższe czasy oczekiwania na części niż w DE, i w DE ceny ok. 30% niższe .

Ja akurat mam od reki ( chyba :roll: ) ale czy moglbys jakąs fakturke przedstawic z tymi cenami :?: ( moze byc na PW )...bo cos mi tu nie pasuje.....a jak nie zobacze to.......

AK

ps.niedługo podobno jakas drastyczna :shock: zmiana cen w zwiazku z kursem euro sie szykuje....... :wink:

 

W związku z tym że, absolutnie nie mam uwag do mojego lokalnego ASO (reguły gry ustala przecież SIP), dlatego oszczędzę sobie i innym rozdrapywania publicznego ran.

 

Andrzej Koper :arrow: PW

 

po zmianie koła może zacząć ci szarpac trochę i chyba bedziesz musiał zmieniać cały zestaw,

cypis zmieniłem cały zestaw, i właśnie po to aby szarpanie ustąpiło :neutral: i ustąpiło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...