Skocz do zawartości

Legacy 2.0 MY07 i MY07 vs inne 2.0


pabork

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy któryś z Kolegów miał okazję i ma chęć podzielić się opinią

z porównania Legacy z tymi dwoma silnikami?

 

Przesiadam się z Accorda 1.8 (2001r), który ma 136KM i 175Nm, wrażenia z (za) krótkiej jazdy Legacy kolegi mam bardzo pozytywne.zmiany są niby niewielkie ale czy odczuwalne?

 

Jak się ma Legacy 2.0 do np. Accorda 2.0 (oraz innych dwulitrówek) pod względem dynamiki itd?

(Koledzy z tabunem ponad 200KM proszeni są o nieturlanie się ze śmiechu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pabork, proponuję Ci przeniesienie wątku (ja to zrobię) do forum Technicznego, które - w odróżnieniu od Ogólnego - jest "off-top free". Dzięki temu masz szansę uzyskać wyłącznie odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie - tu natomiast nie zabrakłoby dywagacji :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Legacy 2.0 do np. Accorda 2.0 (oraz innych dwulitrówek) pod względem dynamiki itd?

(Koledzy z tabunem ponad 200KM proszeni są o nieturlanie się ze śmiechu )

Jakieś pół roku temu zwrócił się do mnie pewien pan (ok.50 lat) , który zachorował na Subaru. Widział, że od dłuższego czasu jeźdżę różnymi Subaru i jakieś tam doświadczenia mam ;) . Pan ten chciał zamienić właśnie Accorda 2.0 na Legacy lub Outbacka. Stwierdził, że nie zależy mu na szybkim aucie i wystarczy mu, żeby auto miało osiągi porównywalne do Accorda. Starałem się go przekonać, że 2.0 to naprawdę za mało jak na Legacy i że w autach 4x4 potrzeba więcej mocy w stosunku do "osiek". Niestety byłem mało skuteczny. W ubiegłym tygodniu miałem okazję zamienić kilka zdań z Panem, świeżym nabywcą nowego Legacy 2.0.

Zacytuję jego wypowiedź:

"Jednak miał Pan rację. Auto super się prowadzi, ale w porównaniu do mojej Hondy Legacy jest za słabe"

Przy okazji pozdrawiam tego Pana, który przyznał się, że czyta nasze Forum ;)

 

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 9:58 am ]

Koledzy z tabunem ponad 200KM

W samochdzie 4x4 200KM to wcale nie tabun tylko prawie minimum do bezpiecznego i komfortowego przyspieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...