Skocz do zawartości

Plejady 2008 - Śląska Grupa Wsparcia


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Ostatnio słyszałem na spotkaniu, że całkiem sporo osób miałoby chęć jechać dlatego zakładam osobny wątek.

 

Na początek garść informacji:

Miejsce: Książ (Dolny Śląsk)

Termin: 23-25 maja

Wpisowe: Klub Subaru/studenci - 90zł, reszta 150zł (w tym jest duużo gadżetów, wszelkie bajery do wzięcia udziału w próbach sportowych oraz udział w bibie finałowej z alkoholem włącznie :D)

 

3 KWIETNIA ukaże się na stronie www.zlot.subaru.pl dokładne info dot. tegorocznych Plejad. Jasne już jest, że Dyrekcja nie zignorowała posiadaczy "nieSIP'owych" Subaraków. Przyjechać może każdy. :) Baza noclegowa do wglądu -> http://zlot.subaru.pl/baza Mają być też domki kempingowe w niższej cenie i czekam na tę właśnie opcję.

 

Zatem proponuję zrobić listę osób wg. schematu:

 

1. nick / samochód / trasa / wybrane miejsce noclegu

 

Ja jestem prawie zdecydowany. Czekam jeszcze tylko na info o domkach kempingowych bo koszty są dla mnie dość istotne :)

 

Zatem czekam na info o chętnych osobach, potem zastanowimy się nad wspólnym dojazdem na Plejady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi from Kattowitz, ja też jestem zdecydowany....zaraz jak na stronie pojawi sie formularz dla "reszty świata" to się zapisuję :lol:

Nie jestem zdecydowany co do trasy bo wybieram się rodzinnie z żonką i 6-letnim synem.

Jak się poukładamy kto jedzie to może sprobujemy dopiąć miejsce obozowania :mrgreen: ....

Mnie jakby co to te domki w pasztetowej cenie pasują :mrgreen: ....nie ma jak extrema :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robeet, ja się właśnie nie zapisałem :evil: Wczoraj okazało się, że mam wydatki i na pełnowymiarowe Plejady pozwolić sobie nie mogę. Dziś miałem pytać Romka (subaru_rallyfan_roman) czy jego oferta aktualna ale chyba już nie ma sensu... :neutral: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy ja sie tez nie załapałem ale lece zobaczyc przynajmniej jak ta imprezaka wyglada. Wiec moze jednak tez sie zjawicie tak weekendowo .Jakies noclegi chyba sie jeszcze gdzies znajda w okolicy. A przynajmniej mam nadzieje bo moja kobieta moze tego nie zrozumieć tak do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorek, planujesz może jechać już w piątek?.....ja w godzinach porannych będę się wbijał na A4 w okolicach Katowic.....

 

Jeśli ktoś będzie podobnie jechał to można by się spotkać i grupą wyruszyć....

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robee
Ja jestem jak najbardziej za. Jutro albo raczej dzisiaj jeszcze potwierdze czy rano , ake mysle ze spokojnie mozna by sie było ustawić

 

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 3:45 pm ]

Robeet o której bedziesz wyjezdzał w piątek

 

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 4:37 pm ]

Robeet, o której bedziesz wyjezdzał w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...