Skocz do zawartości

Poszukiwany/poszukiwana


szwedzkikucharz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Subarowego forum.

Sam Subaru "jeszcze" nie mam. Czy ktoś wie coś o poniższym aucie i mógłby się podzielić ze mną swoją wiedzą?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33905314

 

Od jakiegoś czasu pokazuje się na Allegro. Ostatnio nawet cena spadła ze 17500 zł. Poprzednim razem kiedy było wystawione właściciel wspominał, że "chyba" miało jakiś wypadek i, że jest "raczej" czy w "miarę" dobrze zrobione. No i ten przebieg.......

 

Dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyglonda nie najgorzy, jezeli jednak cos wspolnego z tom rzekomom stuczkom, miala ta lokomotywa na drugim planie, to ja bym doradzal jednak wzionc .................................lokomotywe.

 

Pozdrawiam swiezego wyznawce jedyny sluszny religii - subarolicyzmu. Zycze szypkiego zakupu kapliczki.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja bym sie w to auto nie pakowal i poszukal czegos innego nie koniecznie subaru

 

Cheba jes jakies swiento, bo tak w dzien powszechny to by cie forumowicze za-gr1zly.

 

mamusia

 

Dokładnie...zaraz go ugryze...a co to kolega ma przeciwko legacom hę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Waldemara Bieli - Suberholika za przywitanie mojej skromnej osoby :lol: .

Dzięki także dla gr1zly za przestrogę przed tym konkretnie autem, ale żeby odradzać Subaru wogóle? I to tak przy ludziach? Na publicznym forum? I to na forum użytkowników Subaru? :twisted:

Ja nawet kiedy wymawiam tę nazwę to robię to na stojąco:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...